Protein+Creatin+L-Carnitin Kullanımı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aykut_akdogan tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aykut_akdogan

aykut_akdogan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar..Geçen seneden yaklaşık bir senelik VG deneyimim var.Ne yazıkki yaza doğru bırakmıştm .5-6 ay sonra tekrar başladım ve tabi bu arada hem küçüldüm kütle olarak hemde yağlandım..Aslında yağlanma öncedende mevcuttu ne yapsam karın özellikle simit ve kaça kısmındaki yağlanmalar gitmedi.Zayıf ince yapılı biriyim haliyle özellikle kalçadaki yağlanma abes duruyor..Şimdi ben Beslenme düzeni ile birlikle:

Optimum Nitro Protein Tozu + Creatin(Markasına karar vermedim ) + Muscletech Hydroxycut Hardcore X Kullanmayı düşünüyorum..

Sizce bu şekilde bir verim alabilirmiyim hem zamanla hacimleşip hemde zamana yayarak yağlardan kurtulmak konusunda.

Şimdiki yaptığım program Haftada 2 gün kardio da içermekte ..

Örn:

1.Gün: Göğüs kol
    2.Gün: Kanat Arka kol
    3.Gün : Off
    4.Gün: Kardiyo
    5.Gün: Omuz bacak
    6.Gün Off
    7.Gün Kardiyo

Kilo :67
    Bo: 1.79

Deneyimli ve bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler..

2. BadRomance

BadRomance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iç mimari
    Yer:
    İzmir(şuan ankarada asker;)
    Bende şuanda aynı konuyla ilgili araştırma yapıyordum forumda fakat bununla ilgili bir konu bulamadım.Şuanda askerliğimi yapıyorum ve birliğimde vücut çalışma gibi bir şansa sahibim.Halihazırda 20 kg kadar bir fazlam var ve vücut geliştirerek bu kiloyu vermek istiyorum.Çıkan karvanalar çok yağlı olduğu için sadece çorba ve sebze yemekleriyle idare ediyorum yani aldığım protein miktarı oldukça düşük.Bu nedenle kas kaybı yaşamamak ve geliştirmek için protein tozuda almayı düşündüm.Acaba gereklimidir yoksa CLA ve Carnitin ihtiyacım olanı vücuttaki stoklardan sağlarmı.

3. aykut_akdogan

aykut_akdogan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yokmu önerisi olan ?

Sayfayı Paylaş