Protein bar (Bekleme süresi)

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve NonameTr tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NonameTr

NonameTr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sevgili okurlar. Bu ilk mesajım. Edindiğim bilgiler doğrultusunda kendimce bir protein bar hazırladım. Barın içeriğini yazacak olursak;

100 Gr Badem
    150 Gr Yer Fıstığı
    150 Gr Fındık
    150 Gr kuru kayısı
    250 Gr Bal (Balparmak)
    500 Gr Üzüm Pekmezi
    150 Gr kuru üzüm
    500 Gr yulaf ekmezi
    1 su Bardağı süt

Tamamen Blender'dan geçmiştir. Bu ürünü 2 gün kullandım. Fakat 20'lik dişlerimin çıkması ve tedavi sürecinin de içine girmesi demek bu barı 1 ay gibi bir süre kullanamayacağım anlamına gelir. içinde süt olmasaydı kullanabilirdim. Çünkü sütün içeriğinde iltihap olduğu için bu süreç içerisinde kullanmam doğru değildir.
    Buzlukta bu ürünü en fazla ne kadar tutabilirim. Aydınlatını bilgileriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

2. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bu nasıl bişi
    Böyle :))€ ne zamanları kullancan ? Yapılışı hazırlanışı nasıl çok merak ettim doğrusu

3. NonameTr

NonameTr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Standart ev protein bar tarzında hazırlanmıştır. içerik olarak yine de yazma gereği duydum hepsi bu.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Gerçekten bu tip protein barlarını hep görüyorum ama imkanı yok onu yaptıktan sonra oluşan büyük ürünü 2-3 öğünde yemenin , ama ne kadar zaman geçerse besin değerleri ölür vbz bu konuda bilgisi olan varsa bizi aydınlatsa önemli.Çikolata vs yemeyi sevmem ama şeker alacağımı sadece bu bardan alabileceğimi bilsem her hafta bar yapar 1 haftaya yayarım.

Sayfayı Paylaş