Protein + Amino + BCAA Kombinasyonu [YORUM]

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve moquzHan tarafından 2 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ultimate Nutrition Protein Isolate 1360 gr ( https://www.supplementler.com/shop/...trition-Protein-Tozu.html/manufacturers_id/3/ )

Hardline Amino 9000 120 Tb ( https://www.supplementler.com/shop/Aminoasitler/Hardline-Amino-9000-120-Tb.html/manufacturers_id/12/ )

Multipower BCAA+ Alanin 102 Kapsül ( https://www.supplementler.com/shop/Aminoasitler/Multipower-BCAA-120-Tablet1.html/manufacturers_id/4/ )

Bu Ürünleri Kullanmaya başladım (1Yıl Evde Amatör, 2 aydır da salonda çalıştıkdan sonra) Yorumlarınızı bekliyorum Bana ne gibi bi faydası olur ne kadar sürede vucut şekillenmeye başlar. Yorumlarınız İÇin şimdiden tşrkler.

Not : bu ürünleri salon hocası tavsiye etti, hem ekonomik hem işe yarar olduğu için.

2. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Cok bilgi degilim, kulaktan dolmayim ona göre söyliyim..Hepsini bir arada kullanmak karacigere zararli olabilir dikkat et. ben de kullaniyorum ama sadece antreman günleri 3 kapsul amino ve antremandan önce 3 gr kreatin. antremandan 1 gün sonra sabah kalktigimda da misir gefregi süt ve protein tozu..sonuclarimdan memnunum.

3. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Uyarı için tşklr.
    Bende Haftada 4gün (antreman günleri) Antrmeman öncesi ve sonrası 3kapsül amino,2kapsül BCAA ve 250ml süt'e 4kaşık protein tozu.

4. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kimsenn Bu Ürünler Hakkında Yorumu Ykmu ?

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    pro+bcaa nın sağlam
    weidier amino liquid forte al paran warsa

6. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Weider Biraz Maddiyat ister :)

7. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir kombinasyon ancak devamlılık önemli. Bir kullanıp bir bırakmak fayda sağlamaz. Bir de bu tür ürünleri kullanırken, glisemik indekslerine bakmak çok çok önemli.

8. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sürekli Kullanmayı Düşünüyorum Ortalama 1.5 ay götürüyr beni ürünler. Glisemik indeksleri derken ? (şeker, karbonhidrat, yağ vs mi ? )

9. bycoders

bycoders Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aynısını kullandım ultimate + multipower + hardline çok memnun kaldım bu üründen 3 ayda 3 cm büyüme oldu bu ürünleri tavsiye eden salon hocama teşekkür ederim çok güzel kombinasyon ürünleri devamını getir.

moquzHan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş