Protein + amino asit kilo aldırır mı (almak istemiyorum)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve waleron tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar foruma yeni katıldımrve aklima ilk takılan seyi sizlere danışmak istedi. Ben geçen yıl 130 kiloydum şimdi ise boy 1.88 kilo 87 bakinca gobegim yok hic göstermiyorum ama bacaklarim normalin biraz ustunde kalin ondan olsa gerek simdi 6 aydir fitness yapıyorum kas grubu+kardiyo olarak çalışıyorum son 2 haftadir ise l-carnitine esliginde interval kardiyo falan adeta deli gibi kardiyo yapıyorum 82 83 kilo olabilip de protein tozuyla amino asite başlamak icin yeni aldim ilk defa kullanicam evde duruyo ama korkuyorum iyice zayiflamadan kullanmaya kilo alicam hayvan gibi olcam diye bi kere kilomun başında 9 oldu mu psikolojim bozuluyo illaki 80li kilolarda kalicam tek sorunum bunlari kullanmaya simdi baslasam haftada 2 gun de yine karsiyo mu yapsam boyle bi kombin de protein tozu muscletech nitrotech + weider bcaa powder amino asit bana kilo ekler mi yardimci olur da aciklarsaniz makbule gececek ona gore baslicam idmanlae cok monoton gelmeye başladı artık sıkıyo yani bi an once başlamak istiyorum şimdiden teşekkür ederim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

Bu arada eklemeyi unuttum arkadaslar ben sismankenden beri diyet olarak takiliyorum beslenme konusunda yağlı yemekler yemem cips yemem kola icmem börek çörek yemem dikkat ederim ekmegi kepekli yerim peyniri yagsiz yerim etleri yersem arada bir izgara yerim kizartma abur cubur falan da yemem dikkatli beslenirim yani bunlari goz onunde bulundurarak vu meretler bana kilo ekler mi acaba ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.google.com/search?q=pro...24,d.bGE&fp=83d4585be4695031&biw=1366&bih=677

Arama Kelimeleri : https://www.google.com/search?q=pro...24,d.bGE&fp=83d4585be4695031&biw=1366&bih=677

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş