Protein Ağırlıklı Diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ŞiŞman tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    vucudumuzun aldığımız proteinden daha iyi faydalanabilmesi için.aşırı protein alımı durumunda kalsiyum atılır vucuttan.kalsiyum ihtiyacı içinde işe yarar multivitamin.çk protein böbreğe baskı yapabilir.bol su böbrekler için.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:26 ----------

karbonhidrat alınmadığı için vucut enerji ihtiyacını karşılama amacıyla ,alınan proteinin bir kısmını enerji amacıyla kullanır.veya kasları yıkıma uğratarak glikoz elde etmeye çalışır.

ŞiŞman bunu beğendi.
  2. ŞiŞman

ŞiŞman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    su fazla icemiyorum ama zorlayıp icicem bugün multivitamin tablet aldım suya atıp eriyor suda sonra iciyorsun.Bugün yakınım ameliyat oldu onda kan görünce sanırım diyetinde etkisiyle 10 - 15 saniye kadar baygınlık gecirdim.bakalım ne olucak bırakmakta istemiyorum cok iyi kilo veriyorum..

3. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    bu diyeti 2 aydır uyguluyorum kesintisiz olarak belim devamlı inceliyor. buda yag yakımı oldugunu gosteriyor

4. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    ben bu diyetler hakkında bi ingilizce makale okumuştum sonuçta hepsinde kilo kaybı oluyor fakat bu tip diyetlerde cabuk kilo kaybı olması ilk haftalarda su atımı cok oluyor vücuttan

5. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir

Sayfayı Paylaş