Protein ağırlıklı beslenen arkadaşlardan yorum bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir senedir çok düzenli bir şekilde besleniyorum , günde 10-15 yumurta beyazı 300-400 gr arası tavuk kırmızı et veya balık tüketiyorum haftanın 1 2 haftada bir beslenme düzenimide değiştiriyorum,karbon hidrat yağ ve mineral alımınıda yeterli şekilde yapıyorum.birde aşırı su alımı gerçekleştiriyorum, yumurtaları yiyebilmek için bir bardak su veya meyvesuyuna ihtiyaç duyuyorum 2 saatlik bir antreman sonunda 1,5 -2 litre su içmiş oluyorum.bu arada protein tozu ve pre workout ürünü kullanıyorum arada bu ürünede ara veriyorum şimdi arkadaşlar size sormak istediğim benim gibi beslenen arkadaşlarım illaki vardır, bağırsaklarım aşırı aktif sesinden uyuyamıyorum bazen, küçük abdeste çıkar gibi sürekli büyük abdeste çıkıyorum ve sürekli bir ishal durumu var 1 senedir bu böyle doktor tetkiklerimde herşeyin normal olduğu çıktı, troit hormonumda normal, doktorlarada güvenemiyorum baştan savıyorlar, acaba bu problemi yaklaşık 6 7 ay önce 4-5 hafta düzensiz bir şekilde sadece antremanlardan önce kullandığım clembuterol ilacına mı bağlamalıyım ? yoksa protein ağırlıklı olarak uzun süre bu şekilde beslenen herkeste bu problem var mı, ara ara düzelir gibi oluyor sonra tekrarlıyor, ruh halimi öyle bir etkiliyorki sürekli sinirliyim, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim :)

2. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    protein agırlıklı beslenen herkeste bu sorun yok elbette, seninki malesef yapısal bir şey.

3. Morgoth

Morgoth Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Vallahi yalan olmasın ben günde 10-12 yumurta beyazı yiyorum hiçte zorlanmıyorum...

Sayfayı Paylaş