PROTEİNSİZ KİLO ALMAK??!!!

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve remzi44 tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    herkese merhaba. Ben 2 senedir wushu sanda sporu yapıyorum boyum 1.85 kilom 63 60 arası degısıyo vücudum kaslı ama kalıplanmak istiyorum kilo almak için neler yapmalıyım ilaç kullanmak istemiyorum. hayvan gibi yemek yiyorum ama yinede 63 ün üstünü göremıyorum aşırı yemek yerım ama kilo alamıyorum sizce neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Demekki yeterince yemiyorsun,daha cok yemen gerek.
    Birde ilac kullanmak istemiyorum derken????

3. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    protein tozu yani kullanmak istemıyorum. gerçekten aşırı yiyiyorum spordan önce yiyiyorum spordan sonra yatmadan önce baya yiyiyorum ama yok 63 üstünü göremedim bi türlü

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    protein tozu ilaç değildir, sadece bir besin takviyesidir, güvenle tüketebilirsiniz.

5. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ilaç olmadıgını bende biliyorum yanlış yazdım. protein tozu kullanmadan kilo almak istiyorum daha doğal yollarla

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.424
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kocaeli Üni.Bilg.Müh.Öğrencisi
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    protein tozu da doğal yol.şimdi şöyle bir durum var,bu konuda açılan başlıklarda hep yazılır çizilir,yiyorum yiyorum kilo alamıyorum,ama inanın çok yiyorum.bazı arkadaşlar da çıkar der ki o zaman bir doktora git,bağırsaklarına bakılsın kurt olabilir,yada hormonlarda değerlerde problem olabilir vs.ben size söyleyeyim mi,bu spesifik şeylerin olma ihtimali %5 bile değildir eminimki.tek sorun az kalori almak.ektomorfsan endo-mezo lardan daha fazla kalori ihtiyacın olabilir(yanlış olmasın ekto kilo alamaz algısı da dogru degil,sadece hızlı metabolizma sonucu ihtiyac daha fazla olabiliyor).tek yapman gereken 3 aşağı 5 yukarı kalori hesabı yapıp belli bir hedef koyup onu tutturmaya calısmak.şu kadar öğün yiyorum,şu zaman yiyorum,doyasıya kadar yiyorum patlıyorum,ama inan çok yiyorum vs değil,gün sonunda şu kadar kalori aldım arkadaş,ve 1-2 hafta sonunda da aynı şartlarda tartıldıgımda şu kadar kilo aldım-alamadım-verdim demen lazım.gidişatı kontrol edip ona göre kaloriyi artırıp azaltmak lazım.mesela 3000 kaloriyle beslenerek başla takıl 1-2 hafta sonra tartıl bakalım,alıyor musunuz almıyor musunuz o zaman görelim.

7. remzi44

remzi44 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    biliyorum protein tozuda doğal ama ne bileyim çoğu kişi sağlıksız der çoğu gayet saglıklı der o yüzden bulaşmak istemedim. önerinizi deniycem teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

zeo64 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş