Prosure besin takviyesi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HughJackman tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar duydunuzmu bilmem ama Prosure diye bir besin takviyesi var kanser hastalarına vs beslenme sorunu olan hastalara veriliyor reçete ile.Benim halam kanserdi (atlattı çok şükür)Doktoru ona bu bahsettiğim olaydan kutularca verdi şimdi onları ben içiyorum altta bütün değerlerini yazıcam değerler iyi gibi geldi biraz yağ oranı fazla gelebilir size ama kilo almak isteyenler hacim döneminde olanlar için gayet güzel geldi bana.

Bir kutu 240ml süt gibi kutu içinde hazır bi halde içiliyor direk

240ml göre değerler;
    Protein;15.96
    Yağ;6.14
    Karbonhidrat;43.99
    Şekerler;7.15

Bu yazdıklarım vücutcular için ön planda olan değerler(protein,karbo vs)Daha yazamadıgım birsürü değeri var vitaminlerinden demirine çinkosuna kadar.Bu değerlerle haşır neşir olan arkadaşlar değerlendirirlerse sevinirm.

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu bir ilaç mı? halanız içinde geçmiş olsun diyorum ayrıca.

3. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında ilaç sayılmaz iştahı kesilen hastalara bu takviyeyi veriyolar.Bildiğin takviye.Arkadaşların değerler hakkında yorum yapmasını bekliyorum hala:S.(Bu arada teşekkür ederim)

4. mogola

mogola Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı ne kadar

5. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Tane hesabı 7 lira zannedersem tek içimlik kutusu.Yanlız şu değerler hakkında yorum yapacak tek kişi çıkmadı çok şaşırtıcı ya:S

6. the_hakan

the_hakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    kardes aynı sekilde bnmde ablam için alındı 3 koli.. fakat tadını sevmedigi için icmiyo. ben kullancm. günde kac kez icecez bundan ?? sen nezamandır kullanıyosun işe yarıyomu ??

7. OghN

OghN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ProSure

HughJackMan,Tekrar Geçmiş Olsun kardeşm Halan için , Benim pederede yaklaşık 6 ay önce kanser teşhisi kondu :( bu ProSure den verdiler koli koli ara sıra içiyordum bende fena deil tadı falan body'e yazılalı 4 gün oluyor daha çok yeniyim henüz bende kullanmaya başladım.Bizim eczacı abi var valideye söylemiş içsin sizin oğlanda zararı olmaz bende içiyorum demiş .Dediğin gibi (protein,karbn vs) değerleri iyi gibi bende senin gibi konuyu araştırıyorum sitelerde tıbbi gözetim olmaksızın kullanmak iyi deilmiş fln yazıyorlar ama beslenme problemi olanlara fln da veriyorlar.ProSure'nin değerleri konusunda yardımcı olamıyorum bende çünkü daha yeniyim body işinde :(

8. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kilo aldırıcı gibi her ne kadar zararı olmasada bir o kadar da gereksiz. İsraf etme kullan tabi.

Sayfayı Paylaş