Programlar Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve saduman06 tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saduman06

saduman06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar düzenli bir şekilde spora yeni başladım, düzenli bir şekilde salona gidiyorum. Mahalle arası bir salon öyle çok profesyonel insanlar tarafından eğitim almıyorum onu başta belirteyim. Ben salona yazılmadan önce Özer Baysaling' in HERKES İÇİN SPOR kitabını 2-3 kez okudum. Kitabı ve yazarı bilen bilir işinin profesyoneli bir kişidir Özer Baysaling. Ben programlarımı bu kitaptan aldım ama salondaki hoca bu sana ağır diyor başka bir şey demiyor :) 2. haftan programa çok rahat uyum sağladım kendimi çok dinç ve zinde hissediyorum. programı ekliyorum fikirlerinizi almak istiyorum.

BESLENMEM ŞU ŞEKİLDE:
    SABAH - ARA ÖĞÜN - ÖĞLE- ARA ÖĞÜN - AKŞAM ek olarak günde 1 ölçek protein tozu ve 1 porsiyon (5 ölçek) gainer kullanıyorum. Boy 1.89 Kilo 59
    Antrenmanlarım :
    Pazartesi - Salı - Dinlen - Perşembe - Dinlen - Cumartesi - Dinlen

Son düzenleme: 13 Kasım 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Program bilinçli hazırlanmış gibi görünüyor. Bence güvenle uygulanabilir. Programı hakkıyla uyguladığını düşünüyor ve kendini iyi hissediyorsan devam edebilirsin.

Sayfayı Paylaş