Programlı Çalışmada 1. Haftam, Bir Sorum Var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ZorGF tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ZorGF

ZorGF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlıkta da belirttiğim gibi henüz programlı çalışmamın 1. haftasındayım. Gayet güzel gidiyor diyebilirim.

Ön kol ile ilgili bir sorum olacaktı ;

Dumbell Wrist Curls egzersizini 20-30 tekrar yapmadan ağrı fazla hissetmiyorum. Forumda okudum methetmelerden dolayı Wrist Roller egzersizine başladım. Evde kendi imkanlarımla 3 kg ağırlık ile benzer işlevi gören basit bir alet tasarladım. Bu aleti 4-5 sarıştan sonra ön kolum adeta taş kesiliyor. Ellerimle yokladığımda iki kolumda fazlasıyla sertleşmiş, yağları hissettirmiyor ama o taşlaşmadan sonra normal olarak ağrı giriyor ve egzersize 5 dk. ara veriyorum. 5 dk. içerisinde kolum sanki 1 aydır antrenman yapmıyormuşçasına kas içeri gömülüyor ve geriye yağlar kalıyor.

Örneğin ;
    Karın kaslarımı çalıştırdıktan sonra sertleşme oluyor ve 2-3 saat etkisini gösteriyor ve sonradan yavaş yavaş eski haline dönüyor. Ön kolda ise dediğim gibi 5 dk. içinde direkt olarak tamamen eski haline dönüyor.

Bir yerde yanlış yapıyorsam ilk haftadan öğrenmiş olayım diye erkenden sormak istedim.

2. ZorGF

ZorGF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel hyper_

Sayfayı Paylaş