Programimda hata var mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodyfreak tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar programimi bir arkadasin haftada kac kez kas gruplarinizi calistiriyorsunuz diye bi anket acmasindan dolayi kafama takildigi icin sormaya karar verdim.Benim programim aynen soyle
    Pazartesi : Omuz+Biceps+Karin+20dk Kosu
    Sali : Dinlenme
    Carsamba:Gögus+Triceps+Karin+Alt Vucut Pilates hareketleri+20dk Kosu
    Persembe:Dinlenme
    Cuma:Sirt+Trapez+Önkol(Sadece 1 hareket var zaten)+Karin+20dk Kosu
    Cumartesi:Dinlenme
    Pazar:Dinlenme
    Arkadaslar simdi yaz tatiline giriyoruz.Programimda tek degisicek sey sunlar;Kosu yerine futbol+tenis ve yuzme gibi faaliyetler gelcek tek fark o.
    Sizce iyi bir program mi ?

Yas : 17 Boy: 1.82 Kilo : 75 Yag oranim iyi fakat alt karin kaslarimin ustunde ilk aylarimdaki duzensiz beslenmeden dolayi yag tabakasi olustu.Bu yuzden kosu yapiyorum.(7 aydir bb yapiyorum)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:24 ----------

Ya bu su gulucukler istemeden oldu kusura bakmayin

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.144
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Kosuyu bos gunlerine kaydirirsan ve suresini biraz uzatirsan daha iyi sonuclar alabilirsin. Bacak calismasi da eklersen iyi olur metabolizmanin ve hormon duzeylerinin tetiklenmesi acisindan. Hem yag yakimi, hem kas yapiminda ciddi faydasini gorursun.

3. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle yorumun icin tsk ederim dostum.Kosulari aslinda bos gunlere atmak bana da mantikli geliyordu fakat dinlenme gercekten sindirerek ve yorulmadan yapilmasi gerek diyorlardi.Bacak egzersizlerini yapmayi istiyorum fakat dizimde bir sakatlik olabilir bu yuzden Lunge ve Squat gibi hareketleri yapamiyorum.Onumuzdeki gunleri gidip gostercem dızımı.Eger sorun yoksa o hareketleri de yapicam.

Sayfayı Paylaş