Programim sacma mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve thriftshop tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. thriftshop

thriftshop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese merhaba,

19 yasinda 1.81 boyunda 71 kiloyum. Spora baslayali 2 ay olmak uzere 2-3 haftadir yeni programimi uyguluyorum spor yapan bi arkadasa gosterdim bu programla ne hacimlenirsin ne de kas parcalarsin dedi.

Programim 3 gune ayriliyor: ilk gun biceps+gogus, ikinci gun triceps+omuz, ucuncu gun bacak+sirt
    Her gunumde 7-8 farkli hareket yapiyorum 2x10dan yapabildigim en yuksek kilolarda. Ama 2x10 set bana cok azmis gibi geliyodu, programi fitness hocasi yapti. 2 ay sonra degistiricez dedi. Sizce de ise yaramaz bi program mi yoksa normal mi?

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Pazartesi göğüs,biceps Çarşamba sırt ,arkakol cuma bacak,omuz antrenmanı dünyada klasikleşmiştir bunu öneririm herkesler gibi.3x10 tekrar uygulaması da klasiktir herkeslerde önerilir ve büyük gruplar için(göğüs,sırt,bacak) 3 max 4 hareket ,küçük (kol,omuz(omuz küçük olmasada bu gruba girer büyüklere nazaran) 2 max 3tür) bunları sağlam ağırlık ile yaparsam beslenmende iyiyse gelişmen kaçınılmazdır, kolay gelsin.

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    en azından 2-3 yıl fullbody den şaşma derim ben.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Klasik bir program. 3x8 yap set ve tekrarları. Bu program seni büyütmez diyen arkadaşın vücudunu merak ettim. Seni büyütecek olan şeyin %70i yemektir. Sen istersen 100 kilo bench press kaldır eğer düzgün beslenmezsen hiçbirşey olmaz. Düzgün beslen, sıkı antrenman yap, bunu tekrarla :)

5. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 5 gun her bolgeyi ayri ayri calistiriyorum kimileri cop diyor kimileri en iyi gelisimi boyle aldim diyor bende kendi vucudumda deniyorum ama spora yeni baslayan biri olarak benim fullbody calismam lazim bence ama yapmiyorum niye bilmiyorum ama sen fullbody yap bence

6. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    O antrenmanla kas parçalayamazsın diyen adam taktik verir olmuş

7. malozyali

malozyali Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bence bacak ve sırtı aynı gün çalışmamalısın. Çünkü ikiside büyük kas grubu. Antrenman günlerinde bir büyük ve bir küçük kas grubunu çalıştırmalısın. Çevrendekileride dinleme.. yoluna devam et :)

Sayfayı Paylaş