Programim Hakkinda Danisma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sofa tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar ben vg de 3. Ayimi geride biraktim.4 ayimdayim gungoren masist salonda Yilmaz hocanin bana verdigi programla calisiyorum.Programim su sekilde 1 gun gogus 5 haraket ertesi gun yine 1 gun sadece onkol ve arka kol 1 gun omuz 5 haraket ve 1 gunde kanat ve bacak calisiyorum.
    Bu sekilde her kas grubunu haftada birgun calistirmis oluyorum.Fakat cevremden yanlis yaptigim kas gruplarini haftada 2 kez calistirmam gerektigi soyleniyor.Gunde tek kas grubu calistirarak yeterli verimi alamazmisim.profesyoneller o sekilde calisirlarmis.Sizin yorumlariniz nedir? Programima devammi etmeliyim yoksa bir gun sirt gogus onkol diger gun bacak omuz ve arkakol yapip calismami herkas grubunu haftada 2 kez calistirack sekilde duzenlemelimiyim? Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

2. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    1 gün gögüs+biceps
    2 gün omuz + arka kol
    3 gün bacak +kanat
    yap kombine olur

3. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Nehir kardeşimin önerisine göre haftada 6 gün gitmem gerekir her kas iki kez çalıştırabilmem için işlerimden ötürü o kadar zamanım olmaz malesef.Fakat 2 gün çalıştırmak zorundamıyım her kas grubunu yoksa hocamın önerdiği gibi her kas grubumu haftada 1 kez calistirmam yeterli olurmu ?

Bu konuda deneyimli arkadaşlar tecrübelerini fikirlerini paylaşırlarsa çok sevinicem.

Yani sonuçta benim gibi bu sporda 3. ayını geride bırakmış birisi için haftada bir gün çalışmak verimli olurmu ? Yoksa her kas grubunu haftada 2 kez calistirmalımıyım ?Sonuçta amacım herkez gibi en yüksek verimi alıp kas inşa etmek.

Sayfayı Paylaş