Programim önerileriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve redk tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar size haftada 6 gun uyguladigim programi yazicagim eksikliklerimi veya artilarimi elestirirseniz sevinirim
    Pazartesi=30 dk bisiklet/30 dk bant/30 dk twist / 4x20 yarim mekik/4x20 ters mekik/10 dk onden pedalli bisiklet.
    Sali=4x15 1 kilo takili bench press/sirt aleti/dambillar falan yani vucut parcalama gunu.
    Carsamba=30 dk bisiklet/30 dk bant/30 dk twist/4x20 mekik/4x20 ters mekik/10 dk onden pedalli bisiklet
    Persembe=Vucut parcalama gunu ayni sekilde
    Cuma=kardiyo ayni sekilde 30 ar dk bant bisiklet...
    Cumartesi=vucut parcalama gunu
    Kilo 86 boy 1.78 yas 16
    Yaptigim kardiyo yeterli mi yoksa bu kardiyolar yerine yuzmeye mi gidiyim?
    Not:Her kardiyodan yarimn saat once 2 adet hap seklinde karnitin aliyorum

2. mert77

mert77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30 dk twist sıkılır ya insan... yaşın 16 boy 1.78 kilo 86 ilaçla kilo vermeye çalışıyorsun, sistemin köleliği bu :D 3gün kardio az bence bu ilacı kullandığına göre amacın kilo vermek belli ki kardio dan sonra vücudu sıkılaştırmak için antreman yapabilirsin forum da güzel başlangıç programları var... bu ilaç kardio tarzı programlarla ve 1 saat civarı aktivitelerle önerilir diger türlü pek yararı olmaz yani kardio süreni düşürme, bir de karnitine'nin spermler üzerinde olumlu etkisi varmış :D çakal :D

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Abi güzel iyide Nasıl dayanıyosun ya :D bende zayıflamaya çalışıyorum ama SAdece 10 dk bsiklet 15dk koşu 12km de birde arada bir sabah koşusu Birazda Boğazımı tuttummu haftada 3 kilo verebiliyorum :D

Sayfayı Paylaş