Programdan anlıyanlar acil

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bedziee tarafından 1 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bedziee

Bedziee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba 3 ay önce macfite yzıldım fakat salonda hoca yok ve parayla program yazıyorlar bende acemi olduğum için para vermek ıstemedım foruma danışayım dedim ilk 1 ay full body calıstım daha sonra eylül kasım için programım şu şekildeydi
    1.gün Göğüs biceps 2.gün sırt triceps 3.gün bacak-omuz
    Bench Press assited pull up squat
    Peck Deck Fly lat pull down leg press
    incline duel press machıne seated row leg ex
    cable crossover trx row leg curl
    Barbell curl asisted dips seated calf
    seated biceps curl cable pushdown latarel raise mach
    Biceps curl mach one arm cable push down shoulder press mach

3x10 şeklinde çalıştım her hareketi bugun 2. ayın sonundayım yenı program konusunda yardımlarınnızı bekliyorum

2. frhtdgny

frhtdgny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Zaten acemi olduğun için belirli bir ücret karşılığında birebir yardım alman gerekiyor. Bu işte ciddi ve kararlı isen internet sayfalarında dolaşmak yerine karşılıklı yardım alabileceğin bir hocayla görüşmen senin için daha iyi.

Ayrıca genel olarak söylüyorum, gerçekten "hoca" ünvanını hakedecek şekilde size yardımcı olacak insanlara vereceğiniz paralar zorunuza gitmemeli. Nihayetinde o insanlar eğitim verecek aşamalara gelene kadar sertifikasından eğitimine, beslenmesinden yaşam biçimine kadar herşeye para ödeyerek kendilerini yetiştirip bir aşamaya gelmeye çalışıyorlar. Kusura bakmayın da onun da bir karşılığı olsun artık...

İyi forumlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi : 5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş