Program?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tayfunatalay tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tayfunatalay

tayfunatalay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

2 aydır yapıyorum bu sporu, az da olsa bir gelişme var vücudumda fakat yaptığım hareketleri kendim hazırladığım için yeteri kadar verim alamadığımı düşünüyorum.

Rastgele hazırlama sebebim; gittiğim salondaki kişilerin ilgisizliği. 15, 16 yaşlarındaki bir çocuk bakıyor genelde salona, arada birde asıl sahibi yani eniştesi geliyor. Standart bir program hazırlamışlar onlarda, salona yeni gelen herkese onu yaptırıyorlar ama hareketlerin isimlerini bile doğru yazamamış herifler. Hadi güvende o programa, yap o hareketleri. Artık 10 senede mi gelişir vücüdun, 40 senedemi orası muamma. Kim bilir nerden buldular da, nerden hazırladılar.

ki zaten salona gelen vücudu gelişmiş kişilerde, gördüğüm kadarıyla farklı hareketler yapıyorlar. Çoğu da arkadaş olmuş, birlikte çalışıyorlar. Bende biraz asabi bir tip olduğum için, onlarda fazlaca yavşak oldukları için ısınamadık birbirimize anlayacağınız.

Sonuçta hayrınıza, sadece iyilik yapmış olmanız için bu kardeşinize program konusunda yardım etmenizi istiyorum.

19 yaşındayım, 1.88 boyunda, 75 kilodayım.
    Vücut olarakta iri yarıyım diyebilirim. Yani kollarımda falan öyle pek bir kas yok ama, göğüs ve omuzlarım pek hoş. Elmacık kemiği falan da eklenince fena sayılmayacak bir vücudum var.

3KG dumbel ve 7.5 KG barbell'ları rahatlıkla kaldırabiliyorum. Hatta şu sıralar 3 az gelmeye başladı, 4e geçebilirim.

Bana öncelikle ve özellikle kol, sonra kanat ve sonra diğer kısımlar olmak üzere program yazmanızı rica ediyorum. Göğüslerim falan zaten biraz büyük, salona gelenlerden daha iyi durumdayım bile diyebilirim hatta. İhtiyacım olanlar en başında da söylediğim gibi kol, kanat ve omuz, sonra diğerleri...

Şimdiden okuma zahmetine girdiğiniz için bile teşekkür ediyorum, hepinize kolay gelsin..

2. tayfunatalay

tayfunatalay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu takip ediyorum, yanıt bekliyorum arkadaşlar...

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    forumda var demekten bıktık

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bir forumda var ayrıca asabiliği bırak bir gelişmiş abinin yanına git ve program iste.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş