Program ve Ölçüler için genel bir değerlendirme,öneri istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oscar9865 tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oscar9865

oscar9865 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben body e başlayalı 4 ay oldu. Aslında hastalık sebebiyle gitmediklerimde oldu ama çok önemli değil. İlk ay ısınma alışma hareketleri yaptığımdan ilk ayı yazmıyorum bu 2.5 ay kadardır yaptığım program :

http://imageshack.com/a/img27/9928/y0u2.jpg

http://imageshack.com/a/img18/192/2u2x.jpg

1.Gün sırayla Göğüs - Sırt,Kanat - Arka kol
    2. Gün sırayla Omuz - Biceps - Bacak bunların hepsini 3x12 şeklinde yapıyorum. 2 günde bir gidiyorum. Bu arada bel hareketlerini her gidişimde yapıyorum.

Ölçülerim ise: Boy: 1.85 m Kilo: 75 kg Bel: 76 cm. Göğüs: 92 cm Omuz: 103 cm Biceps : 32 cm ( sol kolum 0,5 - 1 cm daha dar ) ve sol kolum sağa göre daha detaysız mı desem siz anlamışsınızdır heralde :D Her neyse bu ay program değiştiricem nasıl bir programa girmeliyim? Özellikle omuz göğüs çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :D
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Nisan 2014 ---
    Bu arada ısınmak için 25 dk bisiklet 10 dk kadarda space walk yapıyorum.

Son düzenleme: 5 Nisan 2014
  2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Program kötu geldi gözüme. Bicepse 2 izole hareket hic temel hareket yok. Göguse dar tutus makine press ? Böyle bi gögüs hareketi mi varmış. Sen yinede antrenörunun dediğini yap. Ama 1 tane üst gögus hareketi olsa iyi olurmuş

3. oscar9865

oscar9865 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mesela sizin önerebileceğiniz bir kaç hareket var mı?

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocanin programina sadık kal eğer iyi bir hocaysa. Goguste makinede dar press yerine incline bench press olsa daha iyi olur bicepse 1 tane temel hareket ekleyebilirsin scott curl yerine barbell curl olsa daha iyi olurdu.

Sayfayı Paylaş