Program set ve tekrar sayısı hakkında yardım!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve srtcAKKAYA tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. srtcAKKAYA

srtcAKKAYA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kolay gelsin arkadaşlar. Eski çalıştığım programın yenilenmesi üzerine burada başka bir konu başlığı altın da bir yardım istemiştim. Değerli bir hocamız sağolsun bu programı uygulama mı önerdi banada gayet mantıklı ve güzel geldi. Yalnız set ve tekrar sayılarım nasıl olmalı bu konu hakkında da sizlerden tekrar yardım almak istiyorum en verimli şekilde nasıl uygulayabilirim, bu programı önerilerinizi bekliyorum supplement kullanımına da devam ediyorum.

Üst göğüs odaklı bir göğüs program;

Göğüs: Incline Bench Press - Incline fly - Flat Bench Press - Cable crossover
    Biceps: Barbell Curl, Hammer Curl, Concentration Curl

Omuz: Overhead press, lateral raise, front raise, rear delt raise
    Bacak: Squad, lunge, leg extension, Stiff leg deadlift, leg curl, standing calf raise

Kanat: Enseye barfiks, Öne barfiks, Paralel tutuş barfiks, barbell row
    Triceps: Skull crusher, dumbell press, kickback

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    burda tek tek hebirinin kaç set kaç tekrar olacağı hakkında bilgi yazmak isterdim ama buna ne sabrım ne vaktim yeter
    en iyisi sen forumu iyice oku
    orda hangi kas grupları kaçlı tekrarları setleri dinlenme sürelerini vs sever hepsinin cevabını bulabilirsin

3. Sporyeni

Sporyeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam kac ay sonra hoca verdi bu programi sporda 1 ayimi tamamladimda flexor hocanin program ile. Yeni programa ihtiyacim var.

Birde bir gun gidip bir gun odinlenerek mi yapiliyor bu program

Sayfayı Paylaş