PROGRAM..PROGRAM..PROGRAM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jalapeno tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jalapeno

jalapeno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hedefim Hacimli ve parçalı vucüt
    Programım şöyle
    1.gün gögüs-sırt
    2.gün omuz bacak
    3.gün biceps-triceps

Ama tam istediğim verimi yakalayamadim memnun değilim sizce nasıl ayarlamalıyım her kafadan bir ses cıkıyor yokmu bunun ortak bir yolu????

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    istediğin verimi alamama sebebin sadece antrenmandan kaynaklanmayabilir...beslenmesi var dinlenmesi var ne kadar süredir spor yapıyorsun.böyle uzar gider bu..yok illa antremandan oldu dersen aşağıdakide denenebilir
    göğüs-önkol
    sırt-arka kol
    bacak-omuz

stefan35 bunu beğendi.
  3. jalapeno

jalapeno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Zamanın cok beslenmeye gelirsek Allah'ım utandirmasin olmayana da versin ama evi kasapa çevirdim genede yok alamadim bir türlü.Öncedn gidiyordum 2 3 haftada gözle görülür şekilde anliyordum ama şimdi yok,4 aydir gidiyorum

4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bence herşeyi değiştir çalışma sistemi ile iligli..çalışma sistemini bilmiyorum ama piramit sistem olabilir..yeterli zorlamıyorsundur belki yani doğru ağırlıklarla çalışmıyorsundur..mesele 12 tekrar yapacağın bir sette son iki tekrarı çıkarmak zor olmalı..antremana temel hareketlerle başlaman lazım...squat deadlift gibi tum vucudu calıştıran hareketleri yaparak buyume hormonunu daha fazla tetikleyebilirsin..vucut ağırlığının 2 katı protein almaya çalış günlük..genetiğine göre bunu ancak sen deneyerek bulabilirsin benim saydıklarım naçizane fikirlerim.

5. jalapeno

jalapeno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gögüs-biceps
    Sırt-triceps
    Omuz-bacak deneyeceğim gelişimi tekrar yazarim , squ ve deadlift caliş demişssin ben bunlari sadece bacak ginünde yapiyordum şimdi dağitayim mi yoksa hergünün başınamı koyayim?
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Aralık 2015 ---
    Kücük kas grubu olduğu için kolda toplamda kaç hareket ve kaç set/tekrar girsem büyümeyi daha iyi etkileriz şuan 36,5 37 cm falan vardır çok sönük kaldıgını hissediyorum kendimce

Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  6. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    deadlift ben sırtta yapıyorum bacak günüde squat ve stiff leg deadlift adı böyle birşeydi onuda yapıyorum..ben küçük bölgelerde 4 büyük bölgeelrde 6-7 hareket yapıyorum..şunuda atlamamak lazım küçük bölgede tek hareketle bile pump etkisi yakalanabilir...bu tamamen senin deneyerek bulabileceğin şey...

Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş