Program ne sıklıkla değiştirilmeli?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 19 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Programımızı ne sıklıkla değiştirmeliyiz ne zaman başka hareket eklemeliyiz?Şimdi biliyorum herkes diycek onu sen deneyerek bulacaksın ama işte anlaşılmıyor ki çok yavaş sonuc veren bir spor body nasıl anlıycam hangi progrmn daha çok işe yaradıgını

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    3 ayda bir benim için idelidir. Kim buldu bu 3 ayı dersen bende en güzel etkiyi bu aralık vermişti 1 yıl önce.

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    cevap için teşekkürler benim de 3 ay bitti 4. ayda değiştirmeye karar verdim ama işte dediğim gibi böyle 3 ay mı devam etmeliyim veya belli bi programda sabit gidilince ne gibi sorunlar ortaya çıkar gelişme yavaşlar mı

4. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    normalde 1.5 ayda bir deiştirirsisin 1hadtada kaslar dinlensindiye ara verirsin böleyap bence

5. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    1.5 ayda bir program değiştirmek için çok kısa bir süre. en az 3 ay devam edilmeli diye düşünüyorum ki bu süre 6 aya kadar çıkar bence. antremanına program eklemek yada değiştirmek için vücudunun eksik olan bölgelerini gözlemlemen gerekiyor. bunuda vücudunda bir değişim gözlemlemeden yapman doğru değil

6. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    katılmıyorum dediklerine acıkcası vücuttaki kaslar birsüre sonra antreman rutinine alışıyor bu yüzden iyi bir gelişim almak için 1.5 ayda bir deişilmelidir

7. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    demin salondan geldim hocaya da sordum program değiştirmek bişe değiştirmez diyo önemli olan 1 haftada aynı hareketi 2 kere yapmamak dedi ama gariptir ben 3 aydır aynı şeyi yapıyorum hiç de demiyor napıyosun diye.Yani aynı hareketten kasıt göğüs programına 1 hafta üstten bir 1 hafta alttan başlanmalı gibi.Yoksa hareketler yine aynı olmuş oluyor.Şimdi 4. ayıma girdim yeni hareketler ekledi benim sormak istediğim buydu hocaya ama anlamadı galiba yani bu yeni hareketler ne zaman eklenmeli veya sırasını değiştiriyorsak göğüsü anladık da diğer hareketlerde nasıl değiştirecez sırayı onlarda alt üst gibi net bi ayrım yok ki

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=110975&postcount=1

Sayfayı Paylaş