Program Hakkinda Yardim Lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozdemira tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozdemira

ozdemira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ve abilerim sizlerden tecrübeli isimler olarak vücut gelistirme hakkinda bi takim yardimlara ihtiyacim var. Ben bu isi daha önceleri kisa kisa sürelerle yapmistim suan okul icin yurtdisindayim ve burda da 3-4 ayin ardindan tekrardan baslamak istiyorum. Bir spor salonuna gittim fakat orada ki hocalarla yabanci dil sorunumdan dolayi pek anlasamadik ve kendim icin uygun bir program hazirlatamadim ( bulundugum ülkede henüz daha yeniyim ve dil ögrenmek icin daha zamana ihtiyacim var)..
    Sizlerden ricam yeni baslayan birisi icin genel olarak vücudu gelistirme ve hacim kazandirmaya yönelik haftada 3 ve hatta eger mümkünse 4 günlük bi program benimle paylasabilir misiniz? Bunun disinda bu konuya artik cok ciddi bi sekilde baslamanin zamani geldigini düsündügüm icin beslenme disinda gerekli ek takviyeleri de (protein tozu vs.) alacagim. Bu sayeyle 4 günlük bi programi da kaldirabilecegimi düsünüyorum.
    Yas: 21
    Kilo:76
    Boy: 1.77
    Simdiden cok tesekkürler..

Edit: Bu arada evet farkindayim bu forumda ki ilk mesajim fakat yanlis düsünmenizi istemem gercekten fazlasiyla bu forumda kafa patlattim ve aradigim seyi tam anlamiyla bulamadim bu yüzden baslik acmak zorunda kaldim

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş