Program Gerekiyor.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Silenceee tarafından 4 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Silenceee

Silenceee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi forumlar , benim güzel ve bilinçli hazırlanmış bir programa ihtiyacım var.

Yaş:16.5 Boy:1.75 Kilo:63 Spor geçmişim 1 sene önce bilinçsiz bir şekilde 3 ay vücut geliştirme yaptım. son 5-6 aydır düzenli hergün evde çalışıyorum yani vücudum toplu durumda.

Şimdi ilk isteğim iyi bir program istiyorum nedeni artık her antremanda her bölgeyi çalıştırmam vücudu yormuyo (istediğim kondisyon değil : güç ve şişirme )

Şuan protein tozu,amino asit,weight gain var elimde yaklaşık 1 aydır onlar ile çalışıyorum yeni bir salonda , 1 ay sonra PRİMOBOLAN a başlıyacağım. bun ilaçlara uygun bir program yani .. :eek:

( Profosyenel değilse bu kadar ilaca gerek yok seslerini duyar gibiyim, amerikan futbolu oynuyorum üniversite okumaya amerika karalaştırıldı ve profesyonel geleceğim olacak ve amerikada benim yaşımdakiler steroid kullanmaya başlıyorlar)

NOT: Okuduğun için teşekkür ederim thums:

2. AnimalPower

AnimalPower Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    istedigin guc antrenmani ise hiit uygulayabilirsin forumda arastir bulursun iyi forumlar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş