1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Program edinip adam gibi baslamak istiyorum...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thugrain tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. thugrain

thugrain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkeze merhaba,

Ben 19 yasindayim ve Kanada'da universite okuyorum. Bodybuilding'e gecen sene merak sardim fakat okulumun bitmesine bir ay kala bir spor salonuna uye oldum. Kendi aklima gore, duzensiz 1 ay kadar calistim. Daha sonra bilgi edinecek bir site ararken burayi buldum ve beslenme, egzersiz ve diger konularda uzun uzun forumu okudum ve bilgilendim. Okulun bu senesinde yani gecen donem, ilk bir ay kadar cok aktif yapmaya calistim fakat sonra finaller vizeler derken ders, yemek, uyku duzenine giren bir adam oldum. Bu arada yazin Turkiye'ye donunce de Turk yemekleri sagolsun 8-10 kilo aldim. Su anda bayagi bir kilo verdim, iyi ya da kotu bir sekilde 2 aylik calismam var (Flexor hocamizin yeni baslayanlar icin verdigi programi uygulamaya calistim). Yediklerime dikkat ediyorum ve haftada 3-4 kez bir saat kadar yuzmeye gidiyorum. Yaza kadar su yaglardan kurtulup az da olsa estetik bir vucuda kavusmak icin haftada 3-4 gun gidilecek bir program rica ediyorum.

Ilgilenen bilgili arkadas ve abilerime tesekkur ederim.

2. thugrain

thugrain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    100 kisi bakmis bir kisi bir program yazmicak mi bana?
    Ozellikle hocalarimdan rica ediyorum...soyle haftada 3-4 kere gidilecek vucuduma gore bir program rica ediyorum...

3. qwer

qwer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın arkadaşım sanırım beklemenin nedeni, forum içerisinde bir kaç kişinin çalışma programı konusunda yardımcı olabailecek düzeyde olmaları. Ama sabret benim de takip ettiğim kadarıyla mutlaka sana yardımcı olan konusunda ehil birisi çıkacaktır.

Saygılarımla...

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Göğüslerde büyük bir boşluk var omuzlarda dar gibi geldi

pozisyondan dolayı sadece omuz ve göğüs yazabilirim diğerleri ezbere olur

o yüzden yan sırt ve önden normal duruş resim birde önden çift biceps pozu koyarsan çok iyi etüt ederiz

5. qwer

qwer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak sana demiştim ehil birisi sana yardımcı olur diye. Başarılar dilerim.

Saygılarımla...

6. thugrain

thugrain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam cekebildigim kadar resim cektim yandan, sirt ve onden...Resimleri sogukken cektim ama zannedersem benim seviyemdeki biri icin soguk yada sicak olmanin bir farki olmayacaktir...Hocam eger vucut yapima gore bana haftada 3-4 kere gidilecek bir program yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Sonsuz tesekkurler.

Sayfayı Paylaş