Program degisikligime onerileriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve efeisler tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Oncelikle iyi gunler dilerim herkese.ben haftada 5 gun spora gidiyorum ve programim
    Pzt:gogus biceps bacak
    Sali:sirt triceps omuz
    Cars:eek:ff
    Pers:gogus biceps bacak
    Cuma: sirt triceps omuz
    Cumartesi:eek:ff
    Pazar:sadece gogus antrenmani hafta ici yaptigimdan farkli bir kac hareket ile ek gogus calismamin sebebi daha onceden haftada 4 gittigimde gogsumun diger bolgelere oranla kucuk kalmasiydi ve bende boyle bir ekleme yaptim ancak bu aralar aklima acaba 5. Gun olarak omuz bacak ekleyip programimi
    Pzt:gogus biceps
    Sali:sirt triceps
    Cars :eek:ff
    Pers:gogus biceps
    Cuma:sirt triceps
    Cumartesi:eek:ff
    Pazar:eek:muz bacak olarak degistirsem sizce negatif bir etkisini gorur muyum yasim 20 kilom 83 boyum 187 tesekkurler...

2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç aydır spor yapıyorsun? Tüm vücut çalışması senin için daha iyi olacaktır.

3. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    18 aydir duzenli yapiyorum

4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Bench Press,Squat,Deadlift,Overhead Press son olarak kaç barfiks çektiğini yazar mısın

5. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bench press max 125 max tam squat yapamiyorum dizimde sakatlik oldugu icin deadlift 90 over head press yapmiyorum ve son olarak barfiks olarak 20 tekrarli bir set cikarabiliyorum

6. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Onerilerinizi bekliyorum

7. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gunceldir

8. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Göğüs bicep bacak çok ben antrenmanlarımı 1.5 saate kadar uzatıyorum da doğrusu bir saatte bitirmek sen bunu yapıyor musun. Ayrıca fark etmez pazar göğüs çalışıp pazartesi bir daha göğüs giriyorsun sanırım çok yanlış zaten ağrın olmalı girememelisin. Tavsiyem en fazla günde 2 bölge çalış. Hele ki bacak günün kesin ayrı olmalı ben bacağın yanına ancak triceps biceps belki omuz gibi küçük kas grubu eklerim. Halin de kalmaz ki ayrı. Çok fazla bölge birarada görünüyor bana.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mart 2015 ---
    Döngün bir haftaya tam uysun diye de zorlama kendini misal pzt bacak triceps, salı sırt omuz, carsamba göğüs biceps bir gün ara bu döngü bir daha. Ben squat deadlift lunge extension curl calf çalıştıktan sonra triceps çalışacak gücü dahi bulamıyorum kendimde ona göre düşün.

9. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    BamBam16 oncelikle cok tesekkur ederim. Programimi soyle duzenledim o zaman=pzt gogus biceps sali sirt triceps cars bacak omuz sonra bir gun ara sonra tekrar ayni sekilde 3 lu olarak birde baska bir soru acaba bacak omuz gununde once hangi kasi calistirmaliyim ve not etmek gerekirse beslenmem ve dinlenmem iyi diyebiliriz 8-9 saat uyku ve 6 ogun beslenme yapabiliyorum

10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Benc press de 125 kg yapan birisi niye program önerisi isterki?aslinda bizim senden öneri almamiz daha Uygun olur,125 kg iyi rakam ve bunu yapan forumdaki sayili kisilerdensin.
    sahsen 125 kg benc yapan birisine program önermek benim haddime düsmez!
    Kolay Gelsin.

condor79q ve eci bunu beğendi.
  11. efeisler

efeisler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tesekkurler ancak agirliklarin tecrube ve bilgiyle ilgili oldugunu dusunmuyorum bu yuzden benden daha bilgili arkadaslara soru yonelttim tesekkurler

12. alp.del.del

alp.del.del Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba abiler yeni kayit oldum konu acmayi bilmiyorumda bir sorum var 16 yasindayim boy 172 kilo 96 100 metre kosunca nefes nefese kaliyorum bunun nefeni kilo olabilirmi ?

13. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Arkadaşımız yeni başlamıştır barı 30 40 kilo diye düşünmüştür heyecanlıdır eli sürçmüştür vs. yüzleyerek spordan korkutmanın uzaklaştırmanın gereği yoktur olur öyle ben de 15 kiloluk barı olimpik bar sanıyormuşum düne kadar bir anda tüm motivasyonum düştü:D. Efeisler soruna gelinceBicepsten sonraki gün sırt çalışma bence
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2015 ---
    2. Ve 3. Gününün yerlerini değiştir. Sırtta zaten biceps forearm kullanacaksın sırt antrenmanına yorgun bicepsle girmek performansını düşürür.Bacağını neyle çalıştırırsan çalıştır HER ZAMAN önce bacağını çalıştır ben fonksiyonel çalışacaksam bile ve atıyorum squat deadlift varsa bunları başa alırım çok yorucu olacaktır zaten. Bacak sadece bacağını değil tüm vücudunu yorar omuz nisbeten küçük bir grup önemli olan izole bir konsantrasyondur omuzda bu da çok efor sarfettirmez sana. Bacak önce olsun sonra her ne varsa. Ağırlıkla ilgili bir anımı da belirteyim bara 50 50 takıp da aga makarna ve ekmeği hiç aksatmam ama özellikle antrenman günleri makarna ve ekmeğe çok önem veririm diyip de gayet hacimli hem de define görüntüye sahip birisiyle tanışmıştım glikojen deposunu çılgınca boşaltıp antrenman sonrası whey+jelibon etkisi mi alıyor ne alıyorsa adam. efeislerin dediği gibi ağırlık ve bilgi doğru orantılı olmayabilir yahut adam kafa buldu benimle:D

Son düzenleme: 23 Mart 2015

Sayfayı Paylaş