Program Değişikliği

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar :) Body başlayalı 3 ayı geride bıraktım. Bu 3 ay için arada bi kaç hafta ara vermek zorunda kaldım 15 tatil ve sınav haftası toplam 3 hafta hiç yapamadım ama yine de vücudum iyi bi kademeye geldi sayılır. Forumdan aldığım bi programı uyguluyorum evde yapıyorum. Fakat yeni bi kaç alet aldım ve programımı değiştirmek istiyorum. İlk 2 ay sabit 4kglık dumbbella çalıştım son 1 aydırda ayarlanabilen dumbbella çalışıyorum. Elimde bi uzun bar bench press masası var bunlarla yeni bi program yapmak istiyorum bu konuda bilgisi olup bana program verebilicek veya program hazırlayabilicek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler Bu arada yazın 1 ay bilinçsizce çalıştım bıraktım bu yüzden göğüslerimde orantısızlık var normalden biraz daha fazla var gibi normalde solağım fakat sağ göğüsüm oluştu gibi sol başlıyormuş gibi bi hali var bunun için de yardım istiyorum :/

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş