program altüst oldu......

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bedd_v07 tarafından 1 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bedd_v07

bedd_v07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    yaklaşık 1 buçuk 2 aydır evde bb ye başlamıştım...okullar tatile girince babam çalıştırmaya başladı,yeni yeni gelişimi görmeye başlamışken program altüst oldu....

yaptığım iş; zaman aralıklarıyla akşama kadar günde ortalama 50-100 civarı 30-50 kg arası çuvalları yerden kaldırmak ve daha fazlası....
    farklı işler...yorgun olduğumdan ve zaman olmadığından haftada 2 gün falan akşam çalışabiliryorm.

16 yaşındayım kemiklerim zaten daha olgunlaşmadı. çuvallar kemik gelişimmi etkiliyor...kafa_

hardline %100 whey ve hardline glutaminim war:D.D günde 3-4 saat aralıklarla 7-8 gr protein alıyorum (iş düzensiz sürekli ve düzensiz olduğu için) glutamini ise yatmadan önce ve bazıları sabah alıyorum...

çözüm yolum nasıl?.DBÖYLE BİR DURUMDA GELİŞİM İÇİN DAHA İYİ NE YAPILABİLİR:d ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:D

2. tiny

tiny Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    seni en iyi ben anlarım :) aynı durumu bende yasıyorum. beslenmeni sefer tasına tavuk vb koyarak halledebilirsin.

3. bedd_v07

bedd_v07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    tavuksuz olurmu.D göğüs günde en az 300-500 gr alıyoz

Sayfayı Paylaş