program önerisi

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve clownintears tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. clownintears

clownintears Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 26 yaşındayım ve 1.73 boyundayım. bunlar değerlerim daha bugun ölçüme girdim :

kilom: 75,5
    yağ oranım: 19,6
    kas ve kemik : 60,6
    su : 44,4
    inpedans: 580

hedefim şu anki kalıbımdan ve kas hacmimden cok fazla ödün vermeden bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak ve 4 5 kilo zayıflayarak , ideal sporcu beslenmesi ile koruyucu bir program ile dewam etmek. haftada 3 yada 4 günlük nasıl bir program uygulamalıyım teşekkür eederim. kafa_

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Resimleri eklemek çok uzun sürücekti o yuzden link olarak veriyorum ;

http://turboupload.com/l8pnzius5uhh

BEGINNER dan başlamak kaidesi ile bu proıgram işinize yarayacaktır.

BEGINNER bölümü 2 hafta sürücek daha sonra ADVANCED BEGINNER a gecebilirsiniz.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

ErcinTT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş