Program Önerisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve PacoRabanne tarafından 2 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben daha ilk defa giriyorum bu forma öncelikle şunu söylemek istiyorum inanılmaz kaliteli ve güzel bi form ve eğer hatamız olursa şimdiden kusura bakmayın neyse fazla uzatmadan lafa giriyim...

Şimdi ben yaklaşık 1,5 sene önce falan başladım bu spora fakat geçensene temmuz gibi bıraktım yani 4 aylık bi ara verdim sonra yeniden başladım şuan 1 ayı doldurmuş durumdayım ufak ufak kaslar çıkıyo ama hiç yeterli bulmuyorum bana çok sağlam bi program verecek olan varmı ben Brad Pitt'in Fight Club adlı filmindeki vucüdü varya öyle bi şey istiyorum yani ince yapılı bi vucüt ve şunu belirtmek istiyorum en çok önem verdiğim bölgeler (tabiki bütün bölgeler önemli ama) göğüs ve karın diyafram biraz çıktı ama istediğim kadar olmadı bana aam gibi çokl ama çook sağlam bi program verecek olan varmı şunuda belirtiyim haftada 4 gün gidiyorum bu arada yaşım :20 kilom :73 boyum: 1.85

2. SMILADON

SMILADON Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Senin ihtiyacın olan çok sağlam bir program değil ki zaten onun altından kalkamazsın ve geriye gidersin.
    İhtiyacın olan şey temel hareketlerini değiştirmeden belli dönemlerde hareketlerini değiştirmek ve nizami olarak kilolarını atrtırmak.
    En önemlisi de sabretmek ,Fight clup ta ki gibi olmak zor değil.
    İyi beslenmeyi,(kaliteli) de unutma tabi.

3. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  4. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    SMILADON ve acaliss yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.
    İnanın bana bu benim hayalim bütün arzum bu çünkü ben bunun için doğdum ve bu hedefime ulaşmak için elimden gelen herşeyi yapıcam..!

5. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada SMILADON kaliteli beslenmek derken meyve, sebze mi demek istedin?
    çünkü benim bildiğin kadarıyla meyve ve sebze ile beslenen çok sağlıklı oluyo ???

Sayfayı Paylaş