Programıma biraz daha göğüs egsersizi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cannabıs tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cannabıs

Cannabıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben flexor'un verdiği 14 yaş ve üstü programını yapmaktayım. 2. haftama giriyorum ama göğüs çalışması için sadece 1 tane egsersiz var ve benimde göğüslerde çok olmasada yağ var ve onlardan kurtulmak için 2-3 tane daha göğüs egsersiz koymak istiyorum boy atma konusunda zararlı olmıyıcak bi egsersiz önerebilirmisiniz ? Programı yazan flexor olduğu için onunda ilgi göstermesini ondan rica ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonundaysan program iste, evde çalışıyosan siteden evde dumbell la çalışma programı uygula. Bence boyla ilgili problem yaratmaz body(o program boyun uzamasını önleyeceği düşünülen hareketlerden kaçınıyo) ama sen bilirsin.

Göğüs için=
    Bench Press 5*5
    Dumbell Fly 5*12
    Inline bench press 5*5
    Pullover 5*12
    Evde çalışıyosan göz at https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-ali-ma-t8567.html salonda çalışıyosan program iste.

3. Cannabıs

Cannabıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Salonda çalışıyorumda boy konusunda göğüsü çalıştırmada demek ki bi kelebek haraketi zarar yapmıyor. Şu 3 haraketide koysam boy konusunda sorun olurmu sence ? Barbell bench press,Inclıne dumbbell bench press,Dumbbell bıceps curl 3x8 barfiksle bitişde olabilir.

4. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten yatarak çalıştığın için zararı olmaz bende 15 yaşındayım her türlü hareketi yapıyorum zaten boy olmuş 1.83 daha ne kadar engeller ki :)

Cannabıs bunu beğendi.
  5. Cannabıs

Cannabıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş