programıma bakar mısınız ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve orbit06 tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. orbit06

orbit06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba;
    Ben 18 yaşındayım 3 haftadır ağırlık çalışıyorum. Arkadaşım bana uygun bi program söyledi ama kafamda soru işaretleri bıraktı. Bunu da sizinle paylaşmak istedim.
    Öncelikle kilom 69 , boyum 180 ve protein(whey ) alıyorum. Her gün çalışma yapıyorum .
    p.tesi==bench press(5 set), incline bench press(5 set)(burda setler arası şınav pozisyonunda bekliyorum süper set), z bar ile biceps, dumbell arkada triceps çalışıyorum(5 set).
    salı==şınav (5 set), yine biceps ve triceps. arada da dinlenirken mekik çekiyorum.

programım böyle devam ediyor. Bigün ağırlık bi gün şınav. arkadaşa sadece göğüs kol ve karın dediğim için böyle bi program verdi.

ama kollarım yine de hacimsiz ve güçsüz geliyor bana kısa zamanda işe yarayacak bi program lazım .. lütfen yardım edinn...

2. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    git bir spor solonuna yazıl
    ekonomik durumun yoksa ismek gibi bir solona gitmeni öneririm
    2 whey alıyorum demişsin 3 haftalık bir sporcu için cok erken enaz 2 3 ay calışman lazım
    3 porgramıda hiç uygun bulmadım kendin forumda araştır

3. faroz19

faroz19 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Aynen spor salonuna yazılmadan olmaz bu iş üstelik hergün vücudu çalıştırman yanlış vücut dinlendikçe gelişir.

Sayfayı Paylaş