Programım yorumlarsanız sevinirim..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve judgment tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. judgment

judgment Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    pazar - göğüs
    pazartesi-biceps&triceps
    salı -omuz
    çarşamba-kanat
    perşembe-mide&trapez
    cuma -bacak
    cumartesi-off

Hergün 1 bölgeyi çalıştırmanın bi zararı olurmu 6.ayım salon yakın oldğu içn hergüne 1 bölge verdim.fikirlerinizi sölerseniz sevinirm..

2. ukonetsret

ukonetsret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı bölge hareketlerine 6-7 günlük ara vermen gereksiz. göğüs - biceps / triceps - kanat / omuz bacak şeklinde bir program yaparsan iyi olur. 2 gün git 1 gün dinlen yazdığın programda fazla ara vermiş oluyosun.

3. d.cevat

d.cevat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Tek kas grubu çalışmasının daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. İdman daha kısa sürdüğü için, kataboliik etkiden korunulmuş olmasının yanında uzun süren idmandaki yorgunluk oluşmayacağı için daha sert idman yapılabilir.
    Bacak ve mide'nin programda yeri olması da iyi olmuş. Bunların diğer idmanlara ek olarak yapılması bence hem tam çalışılamamasına hem de sık yapıldığı için gelişememesine neden olduğunu düşünüyrum.
    Her idmandan sonra mide çalıştığım zaman bir gelişim elde edememiştim ancak mideye bir gün ayırıp haftada bir çalışmaya başladığımda gelişme büyüme elde ettiğimi gördüm.

4. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet.. eğer zamanınız varsa bencede her gün 1 kas grubu çalışmak çok daha iyi. zaten bu antreman türü biraz daha ileri düzey ler için. 2 bölge yapıp 2. bölgeye geçerken 1. bölgenin vermiş olduğu yorgunluk nedeniyle 2. bölgede zorlanma meydana gelebiliyor.. yapmış olduğunuz bu program ile o etkeni de ortadan kaldırmış olursunuz.

Sayfayı Paylaş