programım yeterli mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mmehmet2003 tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şunu belirteyim amacım kilo almak ve cok kaslı değil idare eder bir vucudumun olması

boy:182
    kilo:74 oldu 4 kilo aldım body ile

2 aydır
    haftada 3 gün gidiyorum

ptesi:gogüs, pazu, 250 mekik
    çarsamba: omuz,arka pazu, 250 mekik
    cuma:kanat,pazu ,250 mekik

body gunleri protein agırlıklı yemege dikkat ediyorum yumurta,peynir,süt,tonbalıgı,pilav vs. özelliklede bodyden sonra

kollarımda kanatlarımda ve goğsümde belirgin bi gelişme var.ama sadece kollarımdan memnunum.hafif bi gobek var erimiyo.dilim dilim olsun istemiyorum sadece düz dursun istiyorum.o konuda umutsuzum şimdilik pek gelişme gorunmuyo 2 aydır.

[YOUTUBE]programım cok mu gevsek yoksa yeterli mi[/YOUTUBE]gunluk filan mı gitmeliyim bi de dersler sorun onuda yorum yaparken goz ardı etmessek sevinirim

2. hasjay

hasjay Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bacak nerde bacak?temel olmazsa binayı yıkarsın haberin olsun.son güne kanat+bacak koy.haftada 3 gün antrenman yeterli.mide içinde dietsiz ve cardiosuz sonuç bekleme.istersen günde 5000 mekik veya crunch yap o yağlar erimez.önce gelişimini tamamla sonra güzel bi dietle işini halledersin.proğramın fena değil.hareket lazım diyorsan arama yapıp kendine uygun hareketleri forumdan bulabilirsin.hadi kolay gelsin.

3. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    karnım sadece düz olsun istiyorum dilim dilim olmasına gerek yok.düz olması kafi. bide bu eritme kardio tam olarak nası yapılıyo soylersen sewinirim.forumda yag yakma filan yazıyodu galiba ama tam anlamadım.

4. kibrit_cin

kibrit_cin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ithalat-ihracat
    Yer:
    China
    evet ya,aslinda cardio-bulk-surantre vb kelimelerin cogunun anlamini bulamadim,belkide benim gozume cartpmadi..Eger bir baslik altinda aciklamalarini yaparsaniz yeni gelenler ve BB ye yeni baslamislar icin cok super olur..Belki yeri degil ama sorryyy

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

djburakgs bunu beğendi.
  6. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    ben pek anlamam ama sunu soylıyıcek kapasıteyı goruyorum kendımde 250 mekık bıraz fazla bence ama yınede bu sporla daha cok ılgılenenlerın dedıklerını dıkkate almanı tavsıye ederım

7. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    bnce mekik sayısı normal. programında bacak eksik.

8. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Mekigin bana gore sayisindan cok karin kaslarindaki yanmayi hissetmek onemli. Ornegin bir gun 100 tekrarda karnim yanmaya basliyorsa bacak calistigim gunler 60 tekrarda o yanmayi hissediyorum ondan sayidan cok vucudun tepkisi dinlenmeli diye dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş