Programım ve vücudum. [SORU]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Devil245 tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Devil245

Devil245 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 Yaşındayım. 1.78 Boyum 63.5 Kiloyum. Önceden baya bir kiloluydum 2-3 sene önce fakat boy uzaması falan filan derken eridim. Göbekteki yağlanmalar var haliyle.Spor salonundaki hocam cardio yaptırmıyor. Omuz 110 , Kol 32, Bel 73 cm. Programım ise şöyle :

-Mekik

-Bench press

-İncline press

-Butterfly (Kelebek)

-Pullover

-Omuz (Makinede)

-Biceps

Ben bu yağları nasıl eritebilirim? Hacim üzerine program dedi hocam. Size bir danışayım dedim.

2. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Baya bir kiloluydum derken ? Net rakam ver. Şu durumda kilon gayet iyi öyle 100 civarı kilolara çıktıysa haliyle zayıflayınca deri yumuşadı ve hafif sarkmıştır. O yüzden hocanın hacme yönelik program vermesi gayet normal. O kiloyla cardioyu sadece ısınma amaçlı 5-10 dk yapabilirsin.

3. Devil245

Devil245 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya yine aynı kilodaydım fakat boyum 1.60 lardaydı. Sarkma yok. Üst 2 Karın Kasın belirgin oluyor kendimi salınca. Six Pack'e göre baz olacak alırsak orta karın ve alt karında yağ var yani. Mekik yanlışlığından ortayı dolduramadım. Ortayla alt aynı durumda kas olarak fakat üst baya şişkin. Cardio yapmak istemiyorum ama bu yağlanmalar beni zorlayacak gibi duruyor.

4. Devil245

Devil245 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu güncel yorumlarınızı bekliyorum.

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    73cm belin var yağlanma söz konusu değil bence 60cm mi olmasını istiyorsun omuzlarında kollarında iyi durumda takma kafana zamanla gelişir.

Sayfayı Paylaş