Programım ve eksikleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve .ColdBlood. tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. .ColdBlood.

.ColdBlood. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bana verilen herhangi bir program yok sadece imkanlarım elverdiğince uyguladığım bir program onay verirseniz devam edeceğim.
    Antremandan 1.5-2 saat önce pilav ve yaklaşık yarım kilo tavuk(bazen sadece tavyk veya sadece pilav yediğimde oluyor)
    antremandan 30dk önce karbonhidrat tozu ve aminoasit
    antremandan hemen sonra meyve suyu ve çikolata
    antremandan 5 dk sonra yine karbonhidrat ve aminoasit
    antremandan 30-35 dk sonra yarım kilo tavuk
    yatarken 50 gr peynir ve 1 bardak süt

uymaya çalıştığım program bu eksiklerin olduğunu biliyorum ama malum imkanlar...!
    önerilerinizi bekliyorum , bir de ihtiyacımın ne kadarını karşılıyor bunlar?

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sistemi çözmüşsün sbahleyin yulaf ve yumurta yersin programın daha güzel olur aralarda meyve yemeyi unutma

3. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    protein israfı çok günde yarım kilo tavuk yesen (4-5 öğüne bölerek) daha iyi olur...ne kadar protein alırsam o kadar çok gelişirim mantığıyla haraket etmişsin..sabah kahvaltısını yazmamışsın en önemli öğün sabah kahfaltısıdır beslenmende çok yanlışın var gibi geldi bi öğünde yarım kilo tavuk yiyosun o yarım kilo tavukta 150 gr protein var ve sen sade 40 gr ını alabiliyosun geriye kalan 110 gr protein vücut tarafından atılıyor antremandan sonrada yarım kilo tavuk var ordanda bi 100_110 gr protein israfı günde 200 gr protein israfı yapıyorsun bence sen sitedeki beslenme ile ilgili bilgileri baştan sona kitap gibi bi oku yeniden düzenle derim

4. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Protein konusuna zaten değinilmiş bende şunu eklemek istiyorum. Antremandan 1.5 2 saat önce pilav yediğini belirtmisşin. Bu durumda 30 dk önce alacağın karbonhidrat tozuna ( sanırım weight gainer ) gerek yok bence. Sonuçta gerekli karbonhidratı almış olacaksın. Gece yatmadan önce de 50 gram peynir ve 1 bardak süt az gibi. Onun yerine sadece 170-180 gr. lor yesen daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş