Programım, Supplementlerim, Clenbuterol Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BiG_mAsTeR tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BiG_mAsTeR

BiG_mAsTeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Güneş Sistemi
    Supplementler ve Clenbuterol hakkında aklıma takılan bikaç sorum var siz hocalarımızdan yardım istiyeceğim.
    Clenbuterel un yan etkileri geçicimidir ne zaman sonbulur.
    Dozajını nasıl ayarlıyabilirim.

Yaklasık 3-4 aydan beri bb yapıyorum 1.85 boy ve 78 kg ım(2 haftada 7kg verdım nasıl oldu bende anlıyamadım :S). Bölgesel yağlanmalarım var ve bunlardan zamanla kurtulmak istiyorum. Kullanmaya başlıyacağım Supplentler:
    Amino 3001 (Gün içi Kullanım için)
    Animal Nitro (Antremandan Sonra Kullanım için)
    Ultimate Nutrition Kre-Alkalyn(Antremandan önce 2 Antremandan Sonra 1 Kapsül Off Günlerde 2 Kapsül Olarak Düşünüyorum)
    Optimum Nutrition %100 Whey Protein (Antremandan Sonra Kullanım için)

Görüşlerinizi Yanlışlarımı Eksiklerimi düzeltmemde yardımlarınız bekliyorum. Antreman yaptığım salonda salon sahibinin vurdum duymaz tavırlarından dolayı basladıgımdan berı aynı programı yapıyorum arada bagzı hareketlerı atlıyarak. Salonca yaklasık 4-5 yıldan beri çalışan arkadasım bu hafta sana guzel bi program ayarlarız dedi programı yazınca buraya yazacagım. gün içi kullanım için baska bir amino tavsiyenızıde bekliyorum 3001 in kapsülleri oldukca büyük yutma sorunum var kapsülleri anca 4 e bölerek yutabiliyorum :p şimdiden teşekkür ederım herkeze hayırlı bayramlar.
    bench_O

2. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftada 7 kg vermek pek saglıklı gibi gelmedi bana

3. BiG_mAsTeR

BiG_mAsTeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Güneş Sistemi

Evet farkındayım fakat bilinçi olarak yapılan bişey değil büyük bi ihtimal vucudum cok fazla su yaktı tabi biraz da oruç tutmama bağlıyorum bunu

4. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    big master bende senin gibiyim.ama biraz daha beter halin.
    sporu bıraktım 3 yada 4 gün emin değilim,4 kg verdim :)
    aç karına sabah 71 görmüştüm şu an 67 kg yim.başlarsam 1 haftada toparlıyorum :)
    öncelikle bence kapsülleri bölerek yutma.böldüğün sırada büyük ihtimal içindekilerden kayıp olucak.bende animal pak kullanıyorum yutmak zor oluyordu sonra yuta yuta alışıyor vücut.
    protein tozunu bazıları yataktan kalkınca alıyor ve antremandan sonra bazıları antremandan önce ve hemen sonra.
    antremandan önce aldım ben iyi oluyordu daha çok kaldırasım geliyordu ağırlık açıkcası :)

5. BiG_mAsTeR

BiG_mAsTeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Güneş Sistemi
    Bölerek yutma diyorsun ama sen onları bi görsen :p animal pak tekiler 3001 in yanından gecemez şeftali çekirdegi kadar kapsüller hyper_ nitrodakilerin buyukluklerı normalde daha once hiç hap içmemiş birine gore yinede büyük geliyor :)

6. BiG_mAsTeR

BiG_mAsTeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Güneş Sistemi
    Programım

Daha önce parogramımı yazacağım demiştim anca zaman bulabildim.

1.Gün
    Bench Press 12-10-8-6
    Dumbbell Flyes 12-10-8-6
    Incline Bench Press 12-10-8-6
    Incline Dumbbell Bench Press 12-10-8-6

Barbell Curl 10-8-6-4
    Preacher Curls 10-8-6-4
    Concentration Curls 10-8-6-4

2.Gün
    Makinede Omuz Press 12-10-8-6
    Dumbbell Press 12-10-8-6
    Lateral Raises 12-10-8-6
    Omuzları Yana Açış 12-10-8-6

Pushdown 10-8-6-4
    Alna Ezbar Triceps 10-8-6-4
    Fransız Dumbbell 10-8-6-4

3.Gün
    Leg Press 12-10-8-6
    Leg Extention 12-10-8-6
    Leg Curl 12-10-8-6
    Dumbbell Lunges 12-10-8-6

Pulldown Close Grip 10-8-6-4
    Dumbbell Rowing 10-8-6-4
    Straight Arm Pulldown 10-8-6-4

Her antremandan sonra hocam bilek ve karın çalış diye not almış. Her antremandan sonra 2-3 set side bend, mekik ve düz sehpada ayaklarımı karnıma çekiyorum. bilek içinde wrist curl yapıyorum bileklerim yanana kadar. Görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi belkiyorum.

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    hocanın neden her antrenmandan sonra bılek calıs deemesını anlayamadım bence bu bu on kol kaslarının asırı calısmasını ve yorulmasına neden olur bunun yerıne on kol yanı bılek calısmalarını bıceps gunune almanı onerırım
    suplementlere gelınce sımdılık protein tozu kullanman yeterlı dıye dusunuyorum dıgerlerıne daha sonra kullanırsın proteın tozunu da ant sonra almanı onerırım
    clenbuterole gelınce etkılerı gecıcıdır ama kullanmanı hıcmı hıc onermem zaten clenbuterolun yan etkılerını bılmem zaralarını okudugun anlamına gelır bunun yerıne dusuk yag ve karbonhıdratlı yuksek proteınlı bır dıyet onerrım:)

BiG_mAsTeR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş