Programım sizce nasıl :S ?? Cok zorlayici gibi duruo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve coolfighter tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. coolfighter

coolfighter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench_O şimdi arkadaslar size uzun suredir yaptigim programı anlatıcam lutfen bilgili kişiler de yorum yapsın ki hatam warsa duzeltiyim . . oncelikle hergun spor yapıorm . . we hareketleri 2ye boldum . . yani 1gun dielim ki kol we karın calısıorm ,, diger gun de gogus we bacak gibi snra tekrar kol we karın flan . . hiç ara wermiorm spora . . programım ise şöle ; 75 mekik cekiorm 4 set halinde sonra yere yatıp ellerimi kalcamın altına koyup bacaklarimi duz bi şekilde 90 dereceyle kaldirip indiriyorum bu da 30 tekrar we 4 set olarak . . ardından gene yere yatıyorum ellerimi acip yana koyuorm wee bacaklarimi kırarak kendimi yukari kaldiriorm bu da 30 tekrar we 4 set . . kol icin ise 6kiloyu 20 tekrar we 4 set halinde kaldiriorm bazen de 10kiloyu 10 tekrar we 4 set yapıorm . . arka kol icinde 6kiloyu alıp kolumu dimdik yukari kaldiriorm we sırtıma dogru goturup tekrar kaldiriorm bu da 20 tekrar we 4 set . . gogus icin ise sadece 30 sınaw we 4 set yapıorm . . sizce basit mi yoksa cok mu zararlı ,, glba cok calısınca kas kendini yiomuş . . bu sporu ewde yapıoyorm we cok az bilgim war umarm yardım edersiniz şimdiden tesekkurler

2. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    coolfighter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş