Programım Sizce Ağır Mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Talhaa tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Talhaa

Talhaa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle selamlar.. yaşım 16 ve tatilde çalışmaya başladım. Kendimce araştırmalar yaparak şöyle bir program hazırladım :
    Pazartesi : göğüs-biceps-karın (göğüse takviye olsun diye şınav)
    Salı:sırt-omuz (sırt için ayrıyeten barfiks)
    Çarşamba:triceps-önkol-karın
    Perşembe:eek:ff
    Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri de sırayla Pazartesi,Salı ve Çarşambayla aynı şekilde.. Malum yaz olduğu için dinlenme-uyku konusunda problemim yok. beslenmede ise elimden geldiğince iyi besleniyorum. Biceps,omuz,triceps,sırt,önkol için 3 hareket, göğüs için 4 hareket yapıyorum.Kullandığım ağırlıklar ise gayet hafif o konuda da sıkıntı yok. Sizce bu koşullarda program nasıl ? Her türlü önerinizi de yapabilirsiniz.. cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..:)

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Yeni başlamışsın antrenmanı haftada 3 yada 4 gün ya birde yanlış gördüm heralde bacak antrenmanı yok , doğru görüyorsam lütfen bacak antremanı yapmama gibi bir yanlışa girme http://www.******.com/2009/06/vucut-gelistirme-bacak-egzersizlerinin-buyumeye-etkisi.htmlal bak oku antrenmanını daha nezih temiz az hareketler , ağır bir antrenman yapmaya bak kısa ve öz yap derim kolay gelsin.Site girmiyosada nette araştır bacak çalışmamanın zararları diye.

Talhaa bunu beğendi.
  3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Forumdaki yeni başlayan programına bak onu uygula derim. Ayrıca bölgesel değilde full body antreman daha iyi olur haftada 3 gün yeterli ilk ay için.

Talhaa bunu beğendi.
  4. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    İlk aylarda vücudu parça olarak çalışmak yerine tüm vücudu haftada 4 gün çalıştırmanı tavsiye ederim.

Talhaa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş