Programım hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Herogaki tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben yaklaşık 4 aydır bu programla çalışıyorum ve gözle görülür bir şekilde kaslandım vücudumun her tarafı sertleşti ve özellikle göğüslerim çok gelişti ama bir spor hocam olmadığı için programımın doğru olup olmadığı hakkında aklımda soru işaretleri var çünkü benden çok çok kaslı insanların programı benimkinden daha hafif.
    Genel olarak anlatmak gerekirse örneğin göğüs çalışacağım günler göğüs için yüksek ağırlıklarda 8-12 hareket çalışıyorum.
    Kol günlerinde 12 kg dumbellarla 5 hareket barlarla 4 hareket ve makinelar felan derken toplam 15 kol hareketi yapıyorum sizce programım doğrumu bu programı nasıl düzeltmeliyim ?

2. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    bence yanlışın var..hiçbir hoca arka ve önkol dahil bile olsa 15 hareket vermez...ya da bu onun hoca olmadığını da gösterebilir :) senn daha yeni tüm vücut istasyonunu bitiriyor olman lazım...acaba senn demek istediğin 15 hareket o mu?
    Programını, boyunu kilonu yazarsan daha iyi yardımcı olabilirm

Herogaki bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    daha detaylı bir programa girebilirsin
    gelişim için değişim şart

4. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yaş 15 boy 180 kilo 69 :) bir spor hocam yok bende yalnış bir program uyguladığımı biliyordum :D ama gözle görülecek kadar geliştim tekrar yeni başlayan programı kullanamam :D
    Bana bir program yazarsınız sevinirim ): yada her kas gurbuna kas harektle kaç kg gireyim :)

5. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Çok merak ediyorum kaç kg gireyim gibi bir soru sorucak kadar bilgisiz bir insan ne kadar gelişmiş olabilir.Bir de yeni başlayan programını reddediyor.Aferin sana.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş