Programım hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve serhat_0 tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serhat_0

serhat_0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önceliklekle herkese merhaba
    1.75 boyundaym 94 kiloyum ve 80 kiloya düşmek istiyorum.3 yıldr bu sporu yapıyorum fazla ısınmadan zorlandıgım için kolumdan sakatlandım ve 6 aydır yapamıyorum 1 haftadır yeni başladm bu spora ağırlık çalısmıyorum bu aralar sadece kardiyo yapıyorum 30 dk tempolu yürüyüş ardından 400 twist yana esneme alt üst mekik ve en son 10 dk eliptkl bisiklet yapıorm yaklasık 1.30 saat sürüyo antremanım yeşillik ağırlıklı beslenmeye çalısıyorum genelde ton balıklı salata yiyiorum aralarda fındık yiyiorum sabah 2 tane yumurta yağsız beyaz peynir ekmek tükeymiyorum pek bunun yanında olimp 3000 mg l carnitine kullanıyorum antramanlardan önce yarısını içiyorum sadece sizde hafif kilolarla cok tekrar yaparak ağrlık antramanlarna başlamalımıyım göbek ve göğüslerde yağlanma mevcut ve tavuk ve balık ızgara ağırlklı beslenmeyi düşünüyorum önerilerniz nelerdir ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Eger yag yakimi uzerine program ariyorsan beslenme gunluklarne gozat aksi takdirde yani baslayanlarda program mevcut.

3 yil sanirim bilincsiz yapmissin yeni baslayanlar formu tum sabit basliklarini oku.

beslenme programi+cardio+agirlik oneriyorum.

Sayfayı Paylaş