Programım Hakkında Yorum Alabilir miyim ?,

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve emem tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emem

emem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar şöyle bi program yaptım kendime. Bu şekilde yaptığım kombinasyonla 1.gün ve 2. gün olarak her gün yapılabilir bi seviyede mi ? yani demek istediğim pazartesi 1. gün salı 2. gün programı çarşamba gününden de 1.gün program olacak her gün ama çok fazla vaktimi almayacak şekilde bi şekilde yapmaya çalıştım. Sizin fikirleriniz neler ?

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Bu saydıgın hareketleri tek bir günde yapsan haftada 3 gün pazartesi-carsamba-cuma gitsen cok daha iyi verim alacagini düsünüyorum . Programini da şöyle düzenleyebilirsin :

Pazartesi
    Squat
    Bench Press
    Bent Over Row
    Shoulder Press (Arnold press e hiç gerek yok )
    Deadlift
    Barbell Curl
    - Triceps Calismana kesinlikle gerek yok - Bench shoulder presslerde muazzam bir şekilde calisti triceps ekstradan hic gerek yok
    Wegihted Hyperextension
    Çarşamba

Squat
    Incline Press
    Pulldown
    Shoulder Press
    Deadlift
    Barbell Curl
    Weighted hyperext. Gibi değişimli bir program uygulayabilirsin ve tekrar ediyorum Triceps calismana gerek yok bu programla tricepsinin nasil gelisecegini tahmin bile edemezsin diyerekten Popüler Kültüre mal olmus Kickback Gibi izole hareketlerle donatılmıs bütün Split Program uygulayıcılarına buradan Selam gönderiyorum

Son düzenleme: 29 Ocak 2014
  3. emem

emem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    birer hareket yap diyosun yani diğer günde de aynı bölgeye farklı bi hareket şeklinde mi tavsiye veriyosunuz ?

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Evet aynen o şekilde tavsiye ediyorum . Tavsiyemdeki amaç ise farkli bölgeleri de basit kombinasyonlarla calistirabilmek

5. emem

emem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tamamdır hocam teşekkürler

Sayfayı Paylaş