programım hakkında yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve al1haydar tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. al1haydar

al1haydar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar spor salonlarını sevmediğim için ve barfiks de çalışmayı sevdiğim için kışın parklar da çalışamıyorum evimdeki malzemeler bunlar:
    41 kg döküm plaka 2 adet 36cm bar 1 adet 160cm bar
    yüksekliği ayarlanabilir ağırlık sehpası bitiminde de sehpaya bağlı leg curl yapabileceğim uzantısı var ürün bu=(ravel bnc 963 multi fonksiyonel deluxe ağırlık sehapsı)
    1 adet koridor barifks i gerçekten sağlam emniyetli
    1 adet ip
    1 adet nadiren kullansam da multi flex pro
    1 adet rahat mekik egzersizleri yapabilmem için minder
    bunlar mevcut günüm yoğun geçiyor ama stres den tek kaçışım spor yapmak önceden uzun süre olmasa da body ile uğraştım yabancı değilim bu işin ehli olmasam da birçok doğru bilgim var fakat uzun sürüyor programım (bende biraz oyalanıyorum evde olduğum için :D ) 3 güne sığdırdım bunu 4 veya 5 güne yaymak istiyorum 4 5 güne yayarsam doğru olur mu bilemiyorum nasıl planmamam gerek bunlar için yardıma ihtiyacım var 1.84 boy ve 72 kiloyum 1 aydır evde yapıyorum fakat akşamları çalışabiliyorum genelde zamandan tasarruf etmek istiyorum 4 5 güne yayarak şimdiden teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.575
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş