Programım hakkında görüş ve önerileriniz yardım lütfen..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve H2O tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. H2O

H2O Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bolu
    Arkadaşlar ben 2 yıldan beri aralıklı olarak body yapıyorum ama süreklilik yakalayamıyorum.3 ay sürekli yapıyorum sonra 2-3 ay boşluyorum fln öle yani.Nese 3 aydır body yapmıyorum sonuç olarak bugün yeniden başlıcam inşallah bu sefer aralıksız olur.Size sormak istediğim aşağıda vericeğim program nasıl ? yeniden başlıyomuş gibi başlıcam ve ilk 1,5-2 ay bu başlangıç programını uygulucam.Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Hafif tempo koşu (ısınma) 5dk
    Bench Press 3*10
    Butterfly 3*10
    Lat Pulldown 3*10
    Rowing Machne (Seated cable Rowing) 3*10
    Pushdown 3*10
    Barbell Curl 3*10
    Barbell Press Behind Neck 3*10
    Dumbell Side Lateral Raise 3*10
    Ön Bacak 3*10
    Arka Bacak 3*10
    Crunch 3*10
    Mekik 3*15

Arkadaşlar Bu programı uygulamayı düşünüyorum sırası aynen bu şekilde.Sıralamada bi yanlışlık varmı ? Varsa nasıl değişmeli ? İlk başlarda piramid sistem değil bu şekilde yapmayı düşündüm.Sizce bölemi daha iyi yoksa piramid yapsam dahamı iyi olur ? Birde tekrar sayısı iyi mi ? Ayrıca salondaki butterfly aleti çok kötü göğüslere hiç vurmuyor direk omuzlara vuruyor.Bu yüzden onun yerine dumbell fly yapıyorum mecburen.Sizce aynı işlevi görürmü yoksa yanlış mı yapıyorum ? Şimdiden teşekkür ediyorum ve bekliyorum çünkü akşam başlıcam biran önce yazarsanız sevinirim..

Sayfayı Paylaş