Programım hakkında fikirlerinizi istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Poylotunma tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Poylotunma

Poylotunma Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar sporda 2. ayımı disiplinli bir çalışma ve beslenmeyle doldurdum,elime yeni bir program var bu programı haftada 4 gün uygulamak istiyorum. Nasıl olabilir sizce Yaş:21 Boy:181 Kilo:77 Kol:37 Omuz:123 GLJ_RUl2.jpg

Yunuss10 bunu beğendi.
  2. recır

recır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Program güzel program bende yamıştım zamanında. Yanlız bu program standarttır herkese yazdığı programı yazmıs hoca. Tavsiyem 4 gün deil 3 gün çalış bunu ama agır çalış maksimum çalış, dinlendiğin günlerde kaslar daha çok gelişir. 4 gün çalışırsan kasların dinlenemez yeterince. Beslenmenide iyi yaparsan baya geliştiren bi program.

3. Poylotunma

Poylotunma Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tabi öyle ama 3 gün çalışılırsa her kas grubu haftada 1 kez çalışmış oluyor bu uzun bir süre değil mi dinlenme için.. Göğüs biceps mesela Pazartesi diğer antrenman haftaya Pazartesi,çok hırpalamak lazım o da daha 2 aylık bir sporcu için fazla mıdır kafamdaki soru bu

4. Egemen Kırpıcı

Egemen Kırpıcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    pazartesi günü göğüsle triceps çok ağır olmuş zaten bi ton göğüs hareketi yapıyorsn göğüs çalışırken tardımcı kas grubu olarak triceps te baya yoruluyor yerinde olsam z barı veya pushdown u kesinlikle çıkarırım hangisinde iyi hissediyorsan programında o kalsın

5. Poylotunma

Poylotunma Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüs biceps olarak yapıcam muhtemelen fakat 3 gün yeterli midir bu programa? Pazartesi Çarşamba cuma mesela,dinlenme günleri fazla olmasın.. Ya da 4 gün nasıl uygulanabilir bu programa

6. Egemen Kırpıcı

Egemen Kırpıcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    split program herzaman iyidir ben haftada 5 gün yapiyorum 3 gün yetmiyor hem 5 gün yapınca günde tek bölgeye ağirlik veriyorsun gunlerini ve bölgeleri iyi ayarlayabilirsen günü arttır bence

Sayfayı Paylaş