Programım eksik mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saral41 tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar. Ben üni. Okuyorum Balıkesir Ayvalık ta. Yaşım 20 boy 1.87 kilo 61. Arkadaşımla ciddi şekilde spora karar verdik ve başladık. Salonda bi çok alet eksik idare etmeye çalısıyoruz. 3 yıl once merak duygusuyla Kocaeli de 1.5 ay gittim ve çok zevkliydi. Ancak burda 2 gün programsız gittik ve programlı 2. Günümüzdü bugun. Benim programım sanki eksikmiş gibi bi hava var. 3 sene once gittigim yerde progrmım daha doluydu tabi alet de fazlaydı orda. Kesin bişey demek istemiyorum ama bu program sizce doğru bir başlangıç mıdır? Ne kadar süre yapılmalı? Hoca biraz daha doldurcak mı programımı bilmiyorum.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tecrübeli arkadaşlar,büyüklerim yok mu bl yorumunuz?

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
  4. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Fakat verdigin linkteki program bana benim için çok agır bir program geldi. Kaç kiloyla çalışcagımı bilmiyorum bunlarda. Salonda zaten pek çok malzeme eksik hemde dikkate alıncak malzemeler. Ama ornek programda bi kaç degisiklik yaparak kendime uyarlıyabilirim veya salondaki malzemelere göre. Full body bana göre çok zevkli bi program 2. Ayıma geçtigimde başlayabilirim. Ve programımı paylaşıp yorumlarını alabilirim

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ağır bir program mı? O başlıkta çok sayıda program var, konuyu tamamen okumanı öneririm. Bunun yanında adını yazdığım diğer programların hepsi yeni başlayanlar içindir.

6. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim öncelikle. Bugün 10 kilo takıp deadlift denedim ve ilk defa yapmama ragmen hoca başarılı yaptıgımı söyledi. Belimde agrılar sık oldugu için dikkat ettim belime de. 2. Ayımda fullbody e geçiyorum. Kendime göre bişeyler hazırlıcam. Salondaki eksik malzemeler için de bi çözüm bulcam artık

Sayfayı Paylaş