Programım İçin Tavsiyeleriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve leonardo tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. leonardo

leonardo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    erzincan
    merhaba,
    kısaca bilgilerim:
    yas:28
    boy:1,77
    kilo:82
    2 sonra insallah evleniyorum.
    1 aydır haftanın 3 gunu calısıyorum
    1. Gun (salı): 25 dk 9 -11 Km hızda kosu ve 25 dakika bisiklet 10 dk mola ve gogus+biceps.
    Gogus:makinada 4x12 bench press,4x12 dumbell fly, makinada ust gogus 4x12
    Biceps:barbel curl4x12 dumbel curl:4x12,konsantrasyon:4x12
    2. Gun ( persembe): 25 dk 9 -11 Km hızda kosu ve 25 dakika bisiklet 10 dk mola kanat(sırt)+triceps.
    Kanat:makinada sırta cekis 4x12, cene altına cekis,yerde barı karna cekis 4x12
    Triceps:alna dambıl 4x:12 pull down:4x12,enseden dambıl triceps:4X12
    3. Gun (cumartesi): 25 dk 9 -11 Km hızda kosu ve 25 dakika bisiklet 10 dk mola,omuz + bacak
    Omuz:bar ile sırta indirme:4x12, bar ile cene altına indirme:4x12,barı cene altına cekis:4x12
    Bacak: oturarak ayak press:4x12 squat:4x12
    Her antremandan sonra 30 dk mide hareketleri(mekik+twist+yana esneme).Her hareketi 12 tekrar cıkarmaya calısıyorum.Az agırlık ama tam tekrar.Genelde agırllık calısmalarını makinası varsa makinasında yapıyorum,makina da bench press gibi.
    Haftanın 3 gunu calısıyorum sadece.uyguladıgım bir diet de var.Fakat bazen bozdugum oluyor dogrusu.ozellikle gobek epeyi ortaya cıkmıs durumda.gobegi yok etmek istiyorum.
    Supplement olarak 1 haftadır protein tozu ve L-karnitin kullanıyorum.40 gun icinde sadece 2 kilo verebildim.birseyler yanlıs gidiyor.2 Ay gibi bir sürem kaldı.2 ay sonra evleniyorum.en az 3-6 kilo daha vermek istiyorum.sizce daha fazla ne yapabilirim:kardiyo egzersizini mi artırayım?calısma gününü mü arttırayım?Aldıgım protein ve L-Carnitine miktarını mı arttırayım?
    Degerli bilgi ve tecrubelerinizi bekliyorum.
    Tesekkurler

Son düzenleme: 19 Nisan 2010
  2. alpztrk

alpztrk Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    aynı anda hem kilo verip hem vücut geliştirmek zordur.. özeliikle başlangıç seviyesinde.. gördüğüm kadartıyla programınız baya ağır.. basküle çıkıp tartılmak yerine karın ölçünüzü alın.. bu yoğunluktaki bir çalışmada kas gelişimininde çok yawaş olacağını düşünüyorum..

önceliğiniz kilo vermekse ona uygun diyet ve egzersiz programlarını forumda bulabilirsiniz..

Sayfayı Paylaş