Programımı yeterli görmüyorum bir kıpırtı yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BeBeT0 tarafından 15 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba Arkadaşlar Forumda 2.konum ile sizlerle beraberim programımı yeterli görmüyorum çünkü hiçbir yerimde ne ağrı nede başka bir kıpırdanma hissediyorum.Programımı bu dogrultuda degiştirmek istiyorum 1.ayım bitiyor neler yapabilirim.bodyden öncede 4 aylık fitness yaptım

Hocamın dediğine göre Mezomorf bir yapım varmış Çalışma ile iyi sonuçlar alabilirmişim lakin ben bi kıpırtı hissetmiyorum.

Yaş 19 Boy 1.85 kilo 66.4

Programım

Dambıl Press 3x12
    Dambıl Yana Açış 3x12
    Alterneyt 3x12
    Lat Triceps 3x12
    İnc Bench 3x12
    Lat Öne Çekiş 3xMax
    Lat Sırta Çekiş 3xMax
    Leg Extension 3x12
    Mekik 3xMax

Antrenmandan sonra vs vs de kaslarımda bir ağrı hissetmiyorum gelişmiyormu yoksa böylemi olması gerekiyor. Tüm hareketlerden önce 15 dk ısınma yapıyorum(koşu,yürüyüş vs vs)

2. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    bizim hoca yeni gelenlere şöyle program veriyo ilk 1 ay programı bench press 3x8 lat puldown veya sırta çekiş heralde adı bu 3x8 dambıl yana açış 3x8 barbell curl 3x8 pus down triceps 3x8 leg curl3x8 leg extesion 3x8 yarım mekik 30x3 karna ayak çekme 30x3 veya 20x3

3. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    4 ay fitness sonrası body yapıyorum yeni başlayan olarak saçma geliyor bana hareketlerin çogunu fitness sırasındada yapıyorduk zaten...

Sayfayı Paylaş