Programımı nasıl düzenlemeliyim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar seans olayından dolayı haftada 3 gün salona gidebiliyorum ve buna göre kaslarımı düzene sokmam gerekiyor.benim vücut yapım biraz farklı.herkes göğüsü kolayca geliştirip omuzlarda zorlanırken benim omuzlar kolay gelişiyor göğüs geride kalıyor.şuanki programım şöyle;

göğüs-triceps
    off
    bacak-biceps
    off
    kanat-omuz
    off

şeklinde.ama ben bacakla bicepsi aynı gün girince bicepsten verim alamıyorum bacakta yaptığım squat falan çok yoruyor bicepse harcayacak enerjim kalmıyor.bu yüzden programı değiştirme gereği duydum.göğüs tricepsten çoğu kişi verim almaz ama ben alıyorum.göğüs biceps aynı gün girince ikisinden de verim alamıyorum.o yüzden göğüs'le triceps'e aynı gün devam etmeyi düşünüyorum.bacakla sırt'ı,omuzla da bicepsi aynı gün koymayı düşünüyorum.sizce nasıl bi program izlemeliyim?

2. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Herkesin farklı kas grubu daha hızlı gelişim gösterir benimde bicepslerim ve göğüslerim hızlıca büyüdü bunun için daha sıkı beslenmelisin ve bence hareketleri doğru yapıp düzenli olarak programını yapmalısın

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    peki program hakkında ne düşünüyorsunuz

4. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    buna pek bi program diyemem mesela biceps egzersizini nasıl hangi hareketlerle yapıyorsunuz programızını tamamen hareketler ve setler,tekrar sayıları ile yazın yardımcı olalım

Sayfayı Paylaş