Programımı kontrol eder misiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve simetri tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. simetri

simetri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar

180cm boy ve 85 kiloyum 32 yaşındayım. 6 ay evvet 97 kiloda fitnessa başladım. Asıl amacım göbekten kurtulmaktı.

6 ay sonunda bel bölgesinden 12cm incelme oldu ve kilo olarak ta 12 kilo verdim. salı - perşembe - c.tesi günleri salona gidiyorum.

çalışan biri olduğum için şirkette ne çıkarsa onu yiyorum. evde de mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışsam da pek iyi besleniyorum diyemem.

Hafta içi kahvaltıda çay + IBB Altın çörek yiyorum.

yaklaşık 1.5 aydır OXYELITE PRO kullanıyorum
    2 aydır l-carnitine tablet kullanıyorum
    ON NUTRITITON GOLD WHEY PROTEINE de yeni başladım

şu anda belim 98cm civarı, hala göbeğin bir kısmı duruyor, önceliğim göbekle tamamen vedalaşmak.

programın 2 saat civarı sürüyor, salon hocamız her ne kadar 1 saatin üzerine çıkılmamalı dese de bana yazdığı program bu kadar sürüyor. programım şöyle :

20dk koşu (eğim 3, hız 10)

sit ups 30x4
    crunch machine 60x4
    sopa çevirme 200x4 (sopa çevirme zararlı diyenler var ama faydasını gördüğüme inanıyorum)

chest press 8x4
    polaris 8x4
    pulldown front 8x4

dumbbell front raise 8x4
    dumbbell curl 8x4
    triceps pushdown 8x4

eliptik bisikler 10dk
    20dk yürüme (eğim 3, hız 7)

tümünü bitirmem 2 saat sürüyor ve hareketleri yazdığım sırada yapıyorum. ağırlıkları kaldırabileceğim (ve hareketi düzgün yapabileceğim) en ağır şekilde seçiyorum. 6 ayda kollar yarım cm inceldi, 2 aydır kilo da veremiyorum ölçülerim de değişmedi.

hocam yeterli protein alamadığım için ölçülerimin değişmediğini söyledi. proteine yeni başladım ama sadece spor günleri sabah kalkınca 1 ölçek spordan sonra da 2 ölçek şeklinde kullanacağım.

amacıma yönelik olarak her türlü tavsiyenize açığım.

2. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Proğramın Yeterli Açıkçası Ama Sağlıklı Beslen Öğünleri Böl Aralarda Elma Vb Ekmek Kıs Kepek Ekmeği Zaten Yapıyosundur Bunlarıda Sana Bi Tavsiyem İşini Bilmiyorum Ama Nescafe İçme Bitki Çayı Al Marka Veriyim Hatta Bimden 5.1 Yerde Var YeşilÇay Biberiye Vb Al Ondan Günde 2 defa İç Mideyi Rahatlatır Harekete Geçirir Yağ Diye Birşey kalmaz Bunları Yap İşe Yarıyor .

simetri bunu beğendi.
  3. simetri

simetri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevap için teşekkürler.

Uzun süredir nescafe 2si1arada içiyordum bırakayım en iyisi. bitki çaylarının tadı maalesef iğrenç geliyor. yeşil çayı içemedim resmen istifra edecektim.

ekmek yediğim söylenemez, sabahları altın çörek harici ekmeği tüketmiyorum denebilir. Öğlen şirkette ne çıkarsa, akşam da hanım ne yaptıysa ona talim ediyoruz. spor akşamları haşlanmış brokoli ya da ton balığı yemeye çalışıyorum ama her zaman denk gelmiyor.

Sayfayı Paylaş