Programımı değiştirmeli miyim yoksa aynı program devam mı edeyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LastWhisper tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Gelişme nasıl ?

1. İyi

oy sayısı 0
    0,0%
  2. İdare eder

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Pek bir şey değişmemiş

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    1 sene önce 2 aylık bir spor geçmişim olmuştu boyum o zamanlar 1.65 kilomda 93 tü 2 ayın sonunda 84 e kadar gerilemiştim fakat bıraktım 1.5 ay önce tekrar başlamaya karar verdim ve başlarken boyum 1.72 kilom 88 di fakat şimdi kilom 80 e kadar düştü.Yemek programım
    Sabah kahvaltısı:3-4 yumurta beyazı,1 salatalık,1 domates veya light tonbalığı ile salata.
    2. Öğün:Yeşil elma ya da 50 gr yulaf(tatlandırmak amaçlı kuru üzüm vb. kullanılabilir).
    3. Öğün:pirinç ya da bulgur pilavı, yağda kavurmamak şartıyla yanında haşlama ya da ızgara tavuk göğsü veya yağsız tonbalığı.
    4. Öğün:1-2 adet yeşil elma veya yulaf.
    5. Öğün:Varsa sebze yemeği olabilir yoksa yine pilav veya yulaf tercih sizin.Tekrar ızgara veya haşlama et,bu kırmızı et de olabilir.1 küçük kase salata.
    6. Öğün:Sadece haşlama ya da ızgara et ya da pilav veya sebze yemeği(yağsız olmalı) yanında salata veya doğal meyve suyu.

3x15 lik setler yapıyorum bu sayıyı 4x15 yapmanın zamanı gelmiş mi ?
    10 dakika bisiklet koşu yapıyordum şu sıralar 12.5 dakikaya arttırdım arttırmalı mıyım yoksa aynı mı kalmalı yardımlarınızı bekliyorum. 20130917_182644.jpg
    İlk resim 1.5 ay öncesi 2. resim şu anki halim

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Fotodaki değişim çok iyi. tebrikler.

Amacını yazmadan soru sormuşsun. Buna nasıl cevap verelim :)

Eğer hacim yapmak istiyorsan artık 4X8 lik ağır kiloları zorlama vakti gelmiş derim. Doğru beslenmeyle bu idman şekli de yağ yakımına yardımcı olacaktır.

'Büyümek istemiyorum, sadece yağ yakımına devam etmek istiyorum' diyorsan 4X15 yapabilirsin. Kardioyu artırabilirsin. Herhangi bir sağlık sorunun yoksa 30-40 dk kadar.. 10 dk ile 12.5 dk arasında bir fark yok :) o kadar hassas olmamalı ve düşünmemelisin ;)

3. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hacim kazanmak istiyorum bir çalışma programı ve diyet listesi hakkında yardımcı olabilir misiniz ayrıca yağ yakıcı kullanmak istiyorum pek faydasını görür müyüm ?

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Forumda sıfırdan antrenman ve beslenme programı istemek kurallara aykırı.
    Aşağıdaki linkte antrenman ve beslenmeyle ilgili başlıkları inceleyebilirsin. Bunun yanında en altta en çok sorulan srular ve cevapları bölümnde de beslenme ve antrenman için gerekli bilgiler ve başlıklar mevcut.
    Kendine bir antrenman programı hazırlayabilirsin. Bunun üzeride fikir yürütebiliriz.

Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

5. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Peki o zaman şimdiki diyetimden devam etsem ? neler ekleyip çıkarmalıyım birde okula gittiğim için öğün birleştirsem sıkıntı çıkar mı

Sayfayı Paylaş