Progamı inceleyelim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hellstrom tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    1. Gün

Bench press bench_O 12 tekrar 30 kilo,10tekrar 36 kil,8 tekrar 40 kilo , en son 6 tekrar 46 kilo
    polaris
    incline bench press en son 6 tekrar 30 kilo
    decline '' '' en son 6 tekrar 30 kilo

Lat pull Down
    Rowing Machine
    Dumbbell rowing

Barbell curll en son 6 tekrar 26 kilo
    scott curll en son 6 tekrar 26 kilo

2.Gün

Barbell press en son 6 tekrar sağ ve sol toplam olmak üzere 32 kilo , 16+16
    side lateral raise en son 6 tekrar sağ ve sol toplam olmak üzere 15 kilo 7,5 ,7,5 olmak üzere
    barbell front 5,5 en son 6 tekrar 10 kilo
    bent over side lateral en son 4,4 toplam 8 kilo

squat (hocam bu hareket te en fazla 10,10 20 kilo kaldır dedi boya etki edebilir bende 8,8 kaldırıyorum 16 kilo)
    leg ext en son 6 tekrar 57,5 kilo
    Deadlift

Barbell Triceps en son 6 tekrar 26 kilo
    push down en son 25-30 kilo

Değerli ustalar programımı yazmamın sebebi gittiğim salon hocası dışında farklı kişilerden görüş almak 16 yaşındayım 72 kiloyum 3,5 ay önce 83 kiloydum hareketlerin çoğunu yapıyordum ama az kilo sık tekrar ile 83 ten 70 e düştüm şuan 72 kiloyum . İyi beslenmeye çalışıyorum . Acaba böyle devam edersem nasıl olur ve program nasıl gelişim olurmu bu programı 3 haftadır yapıyorum göğüslerde az gelişme var . Sizlerin görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum hayırlı günler .

2. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    1.güne biceps hareketi eklesen daha iyi olur sırttan ziyade bicepse ağırlık verebilirsin daha iyi olur bence benimde çok deneyimim yok ama fikrim bu mesela hammer curl ekleyebilirsin

hellstrom bunu beğendi.
  3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Programdan ziyade beslenmek daha önemli.Ama tabiki programların da püf noktaları vardır.Mesela 2 press art arda koymak sakıncalıdır bunların yerine daha izole hareketler konulur.

hellstrom bunu beğendi.
  4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    başlığa bakınca insan gezelim gorelim tadında bişeyler bekliyor :D:D neyse programından anladığım kadarıyla henuz yenisin. kilolardan ziyade haareketi muntazam yapmaya odaklan vede beslenmene.

Sayfayı Paylaş